Aku stěrka na okna Bosch GlassVac

Vydáno: 12.07.2018 13:58
Aku stěrka na okna Bosch GlassVac
Užijte si mytí oken a zvládněte ho za pár minut. Bosch představuje převratný čistič oken. Mytí oken nemusí být dřina. Nežeňte se hodiny za okny beze šmouh. V čem je lepší než konkurenti?

Mytí oken nemusí být dřina. Nežeňte se hodiny za okny beze šmouh. Užijte si mytí oken a zvládněte ho za pár minut. Že to nejde? Představujeme novou akumulátorovou stěrku Bosch GlassVAC.


Bosch si odskočil z dílny do úklidové komory a přišel na trh s čističem oken. Klíčovými vlastnostmi aku stěrky GlassVac jsou odolnost, robustnost a vysoký výkon pro rychlou práci. Bosch zvolil na rozdíl od konkurentů odolné, bytelné materiály. Horkou novinkou je patentovaná stěrka s nízkým třením, se kterou se u žádného jiného výrobce nesetkáte. V praxi skutečně GlassVac jezdí po okenní tabuli lehce a bez zaváhání. Po práci s ním potvrzujeme, že nezanechává šmouhy a okenní tabule zůstává dokonale lesklá a čistá. I přes úsporné provedení (výška pouze 222 mm) oplývá kapacitou nádržky 100 ml a vyčistí na jedno nabití cca 35 oken. Dodáván je i užší nástavec, díky kterému odstraníte nečistoty i ze záhybů a hůže přístupných ploch. 

  • Nejkompaktnější design úrp čištění až k okraji povrchu
  • Patentovaný pryžový povlak pro lepší klouzání a ryhlejší výsledky
  • Povrchy beze šmouh po celém domě
  • Velká a malá hlavice pro širokou škálu použití
  • Perfektní pro čištění oken a zrcadel, sprchových kouřů i úklid rozlité vody
  • Kontrolky LED (zelená a červená) indikující používání, nízkou úrovenň akumulátoruan stav nabíjeníJak si GlassVac podle parametrů vede ve srovnání s jinými čističi oken na trhu?