Akumulátorová pila Bosch PKS 18 LI

Vydáno: 09.05.2014 10:01
Akumulátorová pila Bosch PKS 18 LI
Akumulátorová ruční okružní pila pro kutily : Bosch PKS 18 LI s lithium -iontovým akumulátorem - kompaktní a výkonné 18 V nářadí


Akumulátorová pila Bosch PKS 18 LIAkumulátorová ruční okružní pila pro kutily : Bosch PKS 18 LI s lithium -iontovým akumulátorem - kompaktní a výkonné 18 V nářadí

• Výkonný výměnný akumulátor s kapacitou 2,0 Ah
• Jednoduchá manipulace díky nízké hmotnosti a ergonomické konstrukci
• Systém " Cut Control " na řezání s přesným vedením
• Nový přírůstek do rodiny 18 V akumulátorového nářadí Bosch " Power4All "

Výkonná akumulátorová ruční okružní pila pro kutily s Li - Ion technologií je zde: PKS 18 LI od firmy Bosch . Bosch tak poprvé rozšířil svůj sortiment ručních okružních pil o akumulátorové nářadí pro flexibilní použití ve vnitřních i venkovních prostorách . Pilu Bosch PKS 18 LI napájí vysoce výkonný 18 voltový výměnný akumulátor s kapacitou 2,0 Ah . Díky ní je akumulátorová okružní pila vhodná pro středně náročné práce od řezání obkladových desek , laminátu a deskového řeziva po řezání velkoplošných desek pro projekty na půdě , úpravy interiérů apod. . Maximální hloubka řezu je 48 mm a pro pokosové řezy pod úhlem 45 ° je to 36 mm . Nastavení hloubky a úhlu řezu je velmi pohodlné, vyžaduje jen několik pohybů .

Kompaktní snadno ovladatelné nářadí se systémem " Cut Control "

Bosch PKS 18 LI se snadno ovládá díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti jen 2,6 kg . Obloukové držadlo spolu s předním držadlem - obě s měkkým povrchem softgrip - umožňují obzvláště přesné ovládání pily . V důsledku toho má uživatel vždy dokonalou kontrolu nad strojem a může se soustředit na řezání a přesné udržování stroje na čáře řezu . Toto navíc ulehčuje systém " Cut Control " co je průhledný výklopný nástavec s ryskou na čáře řezu a značky pro úhly 90 ° a 45 ° na základní desce . Nástavec i značky ukazují, kde se pilový kotouč zařízne do materiálu . To umožňuje uživateli přesné nasazení pily a vedení po čáře řezu .

Speciální pilový kotouč pro akumulátorové okružní pily

Pilový kotouč " Fast Cut ", který se dodává spolu s nářadím , je speciálně konstruován pro akumulátorové okružní pily a má průměr 150 mm a 18 zubů . Jeho výměna je díky aretaci vřetena rychlá. Šestihranný ( imbusový ) klíč potřebný k jeho výměně je vždy na dosah přímo na stroji . Bezpečnostní spínač s funkcí odblokování zabraňující nežádoucímu zapnutí nářadí lze ovládat z obou stran . Na stroji je pevné připojení pro odsávání prachu . K němu je možné připojit hadice průmyslového vysavače s průměrem 35 mm .

Vysoká flexibilita díky výměnnému akumulátoru

Bosch rozšířil svůj sortiment 18 voltového akumulátorového nářadí " Power4All " o ruční okružní pilu PKS 18 LI . Tento systém poskytuje uživatelům dokonalou flexibilitu. 18 voltový Li - Ion akumulátor můžete použít již do více než deseti nářadí , včetně vrtacího šroubováku , přímočaré pily, multibrusky , pneumatického kladiva Bosch Uneo a zahradního nářadí jako jsou nůžky na živý plot a strunové sekačky .

Technické údaje Bosch PKS 18 LI

Napětí / kapacita akumulátoru : 18 V / 2,0 Ah
Doba nabíjení: cca 90 min . ( úplné nabití )
Otáčky bez zatížení : 3800 ot . / Min .
Hloubka řezu při 90 ° : 48 mm
Hloubka řezu při 45 ° : 36 mm
Průměr pilového kotouče : 150 mm
Max. tloušťka pilového kotouče : 1,7 mm
Hmotnost včetně akumulátoru: 2,6 kg