Akumulátorová pila ocaska Bosch PSA 18 LI

Vydáno: 09.05.2014 10:06
Akumulátorová  pila ocaska Bosch PSA 18 LI
Bez kabelu pro rychlé řezy : Akumulátorová ocaska Bosch PSA 18 LI pro kutily - funkce výkyvu šetří čas

Aku pila ocaska Bosch PSA 18 LI

Bez kabelu pro rychlé řezy : Akumulátorová ocaska Bosch PSA 18 LI pro kutily - funkce výkyvu šetří čas

• Robustní akumulátorové nářadí s flexibilním využitím doma av zahradě
• Vybavena funkcí výkyvu pro rychlý postup při řezání
• Systém SDS pro rychlou , snadnou výměnu příslušenství
• Rozšiřuje akumulátorovou 18 V rodinu systému Power4All

Přidáním akumulátorové pily ocasky Bosch PSA 18 LI s lithium - iontovou technologií rozšiřuje Bosch již existující škálu ocasních pil . Toto silné nářadí s 2,0 Ah akumulátorem umožňuje flexibilně pracovat doma či v zahradě, zejména pokud jde o hrubé řezání všech běžných materiálů - dřeva, kovu, plastů a kompozitních materiálů . Speciální vlastností Bosch PSA 18 LI je vypínatelná funkce orbitálního výkyvu: způsobuje, že pilový list se výkyvu i v kolmém směru, což má za následek obzvláště rychlý řez . Tímto způsobem mohou být aplikace typu řezání palivového dřeva nebo výroba částí zahradních plotů a hřištní zařízení uskutečněné velmi rychle. Funkce výkyvu se jednoduše aktivuje přepínačem umístěným blízko rukojeti . Pro přesnější řezy musí být zvoleno standardní nastavení bez výkyvu .

Skvělá snadnost použití a jednoduchá výměna nástrojů

S hmotností pouze 2,3 kg je Bosch PSA 18 LI značně lehčí než srovnatelné nářadí s kabelem. Z tohoto důvodu je také vhodná pro práci nad hlavou nebo v těžko dostupných místech , např. . během prořezávání stromů . Díky dvouruční systému úchopu sedí mohutná ocaska komfortně v rukách a je jednoduchá na ovládání: zatímco jedna ruka manipuluje hlavním spínačem na rukojeti , další ruka podporuje přední část pily na v místě určeném pro držení . Měkká tlumicí vložka pokrývající kryt zajišťuje bezpečnost a protiskluzové zacházení . Výsledkem je , že kutil má vždy kompletní kontrolu nad nářadím . Pohybující se základní deska je vyrobena z kovu a slouží jako zarážka pro různé úhly . Proto je jednoduché například čisté zkracování potrubí. Bezpečnostní spínač nad obloukovou rukojetí brání neúmyslnému zapnutí ocasní pily .

Pilový list se vyměňuje jednoduše a bez potřeby přídavného nástroje díky systému SDS . Uživatel si může zvolit ze všech standardních listů do pil ocasek se stopkou S , právě tak jako pilové listy Bosch z dvojkové . Jsou flexibilní, což umožňuje Bosch PSA 18 LI řezat blízko hraně.

Obrovská flexibilita díky vzájemné záměně akumulátorů

Bosch rozšiřuje svůj akumulátorový 18 V systém Power4All o ocasku Bosch PSA 18 LI . To znamená variabilitu pro uživatele : 18 V lithium-iontový akumulátor může být použit ve více než deseti různých zahradních nářadích a nářadích pro kutily Bosch v rámci stejné třídy voltáže , včetně šroubováků , vrtacích šroubováků , přímočarých pil, nůžek na živé ploty a strunových sekaček . Elektronická ochrana článků ECP ( Electronic Cell Protection ) prodlužuje životnost akumulátoru . Spolehlivě chrání akumulátor pro přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím .