Akumulátorová vrtací kladiva a kombinované šroubováky

Vydáno: 16.10.2014 16:56
Akumulátorová vrtací kladiva a kombinované šroubováky
Akumulátorová vrtací kladiva a kombinované šroubováky UNEO a UNEO MAXX

Pro všechny vrtací práce do dřeva, zdiva a betonu

Akumulátorové kombinované šroubováky Bosch představují mimořádně výkonné multifunkční nářadí pro vrtání s příklepem i bez příklepu a šroubování bez kabelu.

K dispozici je vám 1. rychlost pro práce, kdy je třeba velké síly i při nízkých otáčkách, a 2. rychlost, která nabízí vysoké otáčky v kombinaci s přizpůsobenou silou. Takto lze po „podřazení“ na nižší stupeň bez námahy zvládnout i úlohy tak náročné na výkon, jako je řezání otvorů pilovými děrovkami nebo vrtání velkých průměrů.

Obě akumulátorová vrtací kladiva, BOSCH Uneo i BOSCH Uneo Maxx, zvládají vrtání s příklepem, vrtání a šroubování do každého podkladu – do dřeva, sádry, cihel, a dokonce i do betonu. Kompaktní silák 3 v 1, se kterým můžete budovat a montovat kompletní kuchyně. Bez omezujícího kabelu a aniž by bylo nutné nářadí během práce nabíjet. Umožňuje to výkonný lithium-iontový akumulátor. Tak je Uneo a akumulátorový kombinovaný šroubovák PSB neustále připravený k použití! Jednoduše geniální. Díky systému Bosch Quickfinder na první pohled rozpoznáte, které nářadí je pro kterou oblast činností nejvhodnější.

BOSCH Uneo i BOSCH Uneo Maxx -Všeumělové pro každý typ kutila – s lithium-iontovou akumulátorovou technologií

Modely Uneo Maxx a Uneo: vrtání s příklepem, vrtání a šroubování do každého podkladu – do dřeva, sádry, cihel a klidně i do betonu. Tito kompaktní siláci 3 v 1 vám tak usnadní práci kdekoli: bez ohledu na to, montujete-li kompletní kuchyni, zavěšujete svítidla nebo se chystáte postavit zahradní domek. Stále bez omezujícího kabelu a aniž by bylo většinou nutné nářadí během práce nabíjet. Umožňuje to technologie výkonného lithium-iontového akumulátoru. Jednoduše geniální.