Akumulátorové lepící pero Bosch GluePen

Vydáno: 12.05.2014 10:53
Akumulátorové lepící pero Bosch GluePen
Praktický pomocník pro hobby , domácí a kancelářské použití : GluePen od Bosch slepí všechno - pero na lepení za horka s Li - Ion akumulátorem .

Lepící pero Bosch GluePen

Praktický pomocník pro hobby , domácí a kancelářské použití : GluePen od Bosch slepí všechno - pero na lepení za horka s Li - Ion akumulátorem .

• Bezdrátové zařízení pro rychlé , čisté a přesné práce
• Připraveno za 15 sekund
• Žádné slepení a ucpání trysky

Lepící pero GluePen od firmy Bosch stanovuje nové standardy pro lepení za tepla : je to díky malé velikosti ve tvaru pera a jemné trysky na precizní a přesnou práci . Díky tomu je vhodné na častější použití . Je vhodné např. . na lepení ozdob na karton , nalepení ručky na skříň , případně různé řemeslnické práce a opravy až po balení dárků - vše je možné.

Provoz pera Bosch GluePen je velmi jednoduchá : vložte lepicí tyčinku do jednotky , vyčkejte 15 sekund a můžete začít lepit všechny materiály jako jsou např. . papír, textil , kůže, sklo, dlaždice ( dekorační ) , korek , karton, dřevo, kov, plast a dokonce i kámen . Lepidlo lepí během několika sekund , což vám ušetří problémy se sušením a lisováním spojovaných dílů.

Mimořádně jemná tryska na lepení s automatickým zpětným vtahováním

Tryska pera GluePen je mnohem jemnější než u klasické lepicí pistoli . V důsledku toho je možné přesněji nanášení lepidla . Dalším plusem je malý a šikovný design přístroje : Uživatel může také použít lepící pero v místech , které není možné dosáhnout s klasickou lepicí pistolí . Má také další užitečné funkce - přebytečné lepidlo vtáhne zpět do zařízení. Díky tomu zůstávají obrobek i pero čisté. Navíc dávkovačem lepidla se zbytečně lepidlo nehromadí na rozdíl od běžných lepicích pistolí . Lepicí tyčinky pro GluePen oproti konvenčním lepidlům nevysychají a proto je lze skladovat i po dlouhou dobu .

Bezpečná práce s GluePen od Bosch

Inovativní topný prvek v GluePen je velmi malý - tryska i hlava trysky mají malý rozměr . Navíc se zařízení díky dobré přilnavosti dobře a pohodlně drží v ruce . To zajišťuje, že uživatel zařízení a tryska hlavy se nedotýkají náhodně při držení .

Bezdrátový přístroj má integrovaný lithium - iontový akumulátor a nabízí uživateli maximální volnost pohybu . Lithium-iontový akumulátor se nevybíjí sám - i když jsou dlouhé pauzy mezi jednotlivými aplikacemi . Neexistuje žádný paměťový efekt : akumulátor lze dobíjet kdykoliv aniž by uživatel zpozoroval zhoršení výkonnosti baterie. Na jedno nabití akumulátoru může být zpracovaných až šest lepicích tyčinek . Nabíjí se pomocí nabíječky s micro USB konektorem .