Akumulátorové Li-Ion hoblíky

Vydáno: 27.06.2014 08:47
Akumulátorové Li-Ion hoblíky
Pro přesné práce na staveništi: Bosch akumulátorové hoblíky s 14,4 V a 18 V akumulátory jsou nejsnáze ve své třídě

Akumulátorové Li-Ion hoblíkyPro přesné práce na staveništi: Bosch akumulátorové hoblíky s 14,4 V a 18 V akumulátory jsou nejsnáze ve své třídě

• 2,5 a 2,6 kg lehké (14,4 V a 18 V)
• Systém nožů "Woodrazor" pro konstantní a přesnou práci
• Speciální ergonomie rukojeti pro snadné používání

Bosch rozšířil svou nabídku lithium-iontového akumulátorového nářadí o dva silné a kompaktní hoblíky: BOSCH GHO 14,4 V-LI PROFESSIONAL a BOSCH GHO 18 V-LI PROFESSIONAL. Díky své nízké hmotnosti jen 2,5 a 2,6 kg jsou nejlehčími hoblíky 14,4 a 18 V třídy. Díky tomu mohou řemeslníci snadno a flexibilně hoblovat na místech, jako je např.. dveřový rám. Hoblíky mají velmi dobře zvládnutou ergonomii - dobře sedí v ruce proto jsou optimálně vhodné i na vertikální aplikace při dosažení přesných výsledků. Práce se tak stává snadnou a pohodlnou.

Funkční zařízení pro přesnou práci

Oba akumulátorové hoblíky mají trvanlivé a snadno měnitelné nože "Woodrazor", jejichž kovové hrany jsou velmi ostré. Vysokou přesnost zajišťuje robustní základna vyrobena z hliníku. Je 82 mm široká a má tři V-drážky pro snadné a flexibilní zkosení. Oba hoblíky Bosch mají přesnou a snadno čitelnou stupnici pro nastavení tloušťky třísky - ta se dá nastavit plynule až do 1,6 mm. Směr vyhazování třísek lze zvolit: vpravo nebo vlevo v závislosti na tom, jak to pracovní situace vyžaduje. Také je možné na odsávání použít odsávací vak, nebo vysavač. Pro bezpečné odložení hoblíku během práce slouží brzda motoru.

Akumulátory Lio-Ion COOLpack

Inovační akumulátory COOLpack se postarají o optimální vyzařování tepla a prodlužují tím životnost až o 100% (ve srovnání s lithium-iontovými akumulátory bez COOLpack). Elektronická ochrana článků Bosch (Electronic Cell Protection - ECP): ochrana akumulátoru proti přetížení, přehřátí a nadměrnému vybití.
Akumulátorové hoblíky lze zakoupit i ve verzi solo, tedy bez akumulátoru a bez nabíječky: Je to praktická varianta, pokud již vlastníte nářadí se stejným napětím a typem akumulátoru.

Všechny akumulátorové hoblíky