Akumulátorové nářadí BOSCH s čipem Syneon

Vydáno: 03.06.2016 11:19
Akumulátorové nářadí BOSCH s čipem Syneon
Inteligentní čip Syneon od firmy Bosch řídí energii v akumulátorovém nářadí podle potřeby - pro optimální sílu a maximální výdrž po celou dobu realizace projektu.

Akumulátorové nářadí BOSCH s čipem Syneon

Inteligentně řízená energie pro každý projekt.

Přesně dávkovaná energie akumulátoru optimálním přizpůsobením síly a rychlosti
Perfektní sladění akumulátoru, motoru a převodovky
Až o 85 procent více činností na jedno nabití akumulátoru než srovnatelné nářadí jiných výrobců

Akumulátorové nářadí od firmy Bosch je vybaveno inteligentní elektronikou - s čipem Syneon. Tento čip se postará o řízení energie akumulátoru v závislosti od potřeby: Podle pracovní operace se optimálně sladí poměr otáček a točivého momentu a odebere přesně takové množství energie, jaké je třeba. Akumulátorové nářadí tak zajistí vždy optimální sílu a maximální výdrž u každého projektu. Nedochází přitom k poklesu energie při klesajícím stavu nabití akumulátoru, akumulátorové nářadí s čipem Syneon poskytuje vždy plnou sílu až do konce.

Maximální energetická účinnost

Kromě čipu Syneon se o maximální energetickou účinnost postará i perfektní sladění důležitých konstrukčních částí - od lithium-iontového akumulátoru přes výkonný motor až po odolnou planetovou převodovku. Díky tomu umožňuje akumulátorové nářadí Bosch až o 85 procent více činností na jedno nabití akumulátoru než srovnatelné nářadí jiných výrobců.

Nová generace lithium-iontových akumulátorů

Samozřejmě, ve všem akumulátorovém nářadí Bosch jsou navíc nejnovější lithium-iontové akumulátory. Získají si vás výkonem, hmotností a malými nároky na prostor, vždy jsou připraveny k použití a mohou se kdykoliv dobíjet nebo nabíjet. Navíc jsou k dispozici ve flexibilním systému Power4All, to znamená, že jeden akumulátor a jedna nabíječka lze použít na všechno nářadí a zahradní nářadí systému. Kutilové si přitom mohou vybrat mezi silným 18 V systémem a kompaktním 10,8 V systémem.


´