Aplikace Bosch Toolbox

Vydáno: 19.01.2015 12:51
Aplikace Bosch Toolbox
Nyní optimalizována pro smartphony a iPad: Aplikace se stavební dokumentací Bosch Toolbox - Aplikace, která vyhrává u řemeslníků a profesionálů

Aplikace Bosch ToolboxNyní optimalizována pro smartphony a iPad: Aplikace se stavební dokumentací Bosch Toolbox - Aplikace, která vyhrává u řemeslníků a profesionálů

• Aplikace nabízí rychlou dokumentaci projektů přímo na pracovišti
• Informace jsou dostupné vždy a všude prostřednictvím digitálních dat
• Ocenění "DMMA OnlineStar 2013" a "Best of Mobile Award"

S 1,8 miliony stažení v obchodech Google Play Store a Apple App Store je Bosch Toolbox App jednou z celosvětově nejúspěšnějších aplikaci mezi řemeslníky. Za nepřetržitého dialogu s profesionály vyvinula firma Bosch aplikaci ve shodě s požadavky této cílové skupiny, přidáním funkce jako Stavební dokumentace, která byla představena v roce 2013. Řemeslníci nyní mají aplikaci na rychlou a kompletní dokumentaci jejich současných projektů použitím svých smartphonů. Od srpna 2013 je aplikace stejně dostupná pro iPad. Bosch takto reaguje na trend řemeslníků, kteří procházejí stále více na používání tabletů při dennodenní práci, a nabízí další prvek přizpůsoben dané cílové skupině.

Lepší dokumentace, rychleji informace

Stavební dokumentace aplikace Bosch Toolbox umožňuje, aby byly projekty, současný pokrok konstruování nebo pravidelné zprávy detailně zdokumentované jednoduchým přiřazováním komentářů, fotek, videí, měření a zvukových nahrávek. Výstupní formát zpráv je běžné PDF a textové formáty jako .txt. Aplikace poskytuje klíčovou výhodu zkušeným řemeslnickým společnostem a to že informace jsou k nahlédnutí kdykoli a kdekoli prostřednictvím digitálních dat. To podporuje rychlejší zachycení údajů a výměnu informací, šetří drahocenný čas i pokud jde o kolegy z práce, manažery a klienty. Kromě stavební dokumentace a fotografování měření zahrnují funkce aplikace převodník jednotek, osvětlení a přenosný katalog profesionálního ručního nářadí Bosch. GPS lokalizace prodejců a přehled aktuálních slev, které dávají řemeslníkům příležitost profitovat z exkluzivní aktuální nabídky, jen přidávají na hodnotě aplikace Bosch Toolbox.

Odborníci oceňují inovace a přidanou hodnotu pro uživatele

Uživatelé aplikací v systémech IOS a Android hodnotili aplikaci průměrným počtem hvězd 4.5 z 5 maximálních možných. Nyní oceňují aplikaci díky inovacím a vyššímu užitku i odborné kruhy: aplikace skončila bronzová před 23 členech porotou ceny DMMA OnlineStar 2013 v kategorii Mobily, konkrétně v soutěži s 48 dalšími účastníky této kategorie. Rozhodující faktory pro zisk certifikáty byly kreativita, originalita a vložené inovace. Ocenění bylo uděleno Německou spolkovou asociací pro digitální obchodní styky BDVW (Bundesverband Digitale Wirtschaft) a Agenturou pro inovace v oblasti informačních a komunikačních technologií a médií MFG spolkové země Bádensko-Württembersko. Stalo se tak v 17. případě z devíti kategorií, že rozhodnutí bylo vydáno na vyjádření podpory digitálních projektů a kampaní z Německa, Rakouska a Švýcarska.

Aplikace také získala ocenění Best of Mobile Award. Výhru přinesla Bosch porážka čtyř zbývajících finalistů v kategorii Komunikace značky. Porota složená z 22 odborníků (jako mediálních a marketingových specialistů, tak i technologických a telekomunikačních expertů) chválila obzvláště způsob, kterým se podařilo praktické vymoženosti jako fotografie s údaji o měření, stavební dokumentace, převody jednotek a katalog produktů spojit do jedné aplikace. Cena pro nejlepší mobilní aplikace odměňuje úspěšná řešení pro mobilní byznys. Letos bylo vybíráno z 183 účastníků, přičemž ceny se dostaly aplikacím, službám, internetovým stránkám a kampaním, které vynikaly nad ostatními kvůli svému mimořádnému významu pro uživatele.

Aplikace Bosch Toolbox se stavební dokumentací je dostupná zdarma v obchodech Google Play Store a Apple App Store pro smartphony s operačním systémem Android a IOS a pro iPad.


Aplikace Bosch ToolBox ke stažení - platforma Google play


Aplikacae Bosch ToolBox ke stažení - platforma App Store

Aplikace Bosch ToolBox ke stažení - platforma IOS