Bosch GOP 10,8 V-LI Professional

Vydáno: 15.05.2014 08:36
Bosch GOP 10,8 V-LI Professional
Malý a praktický pomocník : Takzvaný RENOVÁTOR je Akumulátorové multifunkční nářadí GOP 10,8 V- LI Professional - Multi - Cutter od firmy Bosch


Bosch GOP 10,8 V- LI ProfessionalMalý a praktický pomocník : Takzvaný RENOVÁTOR je Akumulátorové multifunkční nářadí GOP 10,8 V- LI Professional - Multi - Cutter od firmy Bosch

• Akumulátorové nářadí s vysokým výkonem
• Mnohostranný pomocník pro práci bez kabelu
• Kompaktní velikost a tvar pro práci ve stísněných prostorách
• Široká škála použití , dlouhá výdrž akumulátorů

Vítězem soutěže Inovace roku 2008 , organizované Cechem podlahářů ČR se stalo akumulátorové víceúčelové nářadí Bosch GOP 10,8 V- LI Professional . Jedná se o akumulátorový oscilační přístroj s plně profesionálním výkonem srovnatelným se síťovým nářadím napájeným 220 V, ale s výhodou bezdrátové provozu. Při použití dvou sériově dodávaných akumulátorů lze se strojem pracovat kontinuálně . Dalším plusem pro dlouhodobou práci je dobré vyvážení nářadí a velmi nízká hmotnost - pouze 1 kg .

Mnohostranné využití Bosch GOP 10,8 V- LI Professional

Bosch GOP 10,8 V- LI Professional má mnohostranné využití především v oblasti detailního a ponorného řezání, broušení malých ploch i zabrušování hran a seškrabávání starých materiálů. Malé a kompaktní rozměry nářadí dovolují pracovat i ve stísněných podmínkách a na členitém povrchu . Oscilační způsob práce, s počtem kmitů regulovatelným mezi 5000-20000 min - 1 , má mnohem menší prašnost než klasický způsob řezání a broušení pomocí klasických brusek .

Pokud se blíže zaměříme na oblasti využití nářadí , najdeme rozsáhlou škálu činností, při kterých zabírá Bosch GOP 10,8 V- LI Professionall nezastupitelné místo . Jedná se o řezání a vyřezávání do různých materiálů jako je kov, plast, sádrokarton, dlažba či dřevo . Multi - Cutter dále zvládá přesné řezání a vyřezávání parket , dlaždic a větrací h mřížek i jemné a hrubé broušení detailů a seškrabávání např. . starých lepidel, nátěrů , těsnicích spár a omítek .

Akumulátorové multifunkční nářadí GOP 10,8 V- LI Professional firmy Bosch v sobě spojuje výhody bezdrátového provozu , dlouhé výdrže, profesionálního výkonu a nízké hmotnosti . Především však vyniká širokou škálou využití .

Technická specifikace Bosch GOP 10,8 V- LI Professional


Napětí akumulátoru : 10,8 V
Volnoběžné otáčky : 5.000 - 20.000 min - 1
Oscilační úhel vlevo a vpravo: 1,4 °
Délka : 280 mm
Výška : 95 mm
Hmotnost včetně akumulátoru: 1,0 kg

Akumulátorový Multi-Cutter Bosch GOP 10,8 V-LI Professional - verze v L-Boxxu
Akumulátorový Multi-Cutter Bosch GOP 10,8 V-LI Professional - verze solo bez akumulátoru a bez nabíječky
Příslušenství Bosch pro Multi-Cutter