Bosch GST 150 BCE / CE Professional

Vydáno: 15.05.2014 08:15
Bosch GST 150 BCE / CE Professional
Jedno z nejvýkonnějších nářadí ve své cenové třídě : Přímočará pila GST 150 CE Professional a GST 150 BCE Professional od firmy Bosch

Bosch GST 150 BCE / CE Professional


Jedno z nejvýkonnějších nářadí ve své cenové třídě : Přímočará pila GST 150 CE Professional a GST 150 BCE Professional od firmy Bosch

• Vysoká rezerva výkonu díky výkonnému 780 - wattové motoru se schopností pracovat při maximálním zatížení
• Extrémně robustní základní deska odolná vůči ohnutí a nárazu , určená pro drsné zacházení
• Vysoká přesnost řezání díky novému SDS systému výměny pilového plátku

Přímočará pila GST 150 CE / GST 150 BCE Professional od firmy Bosch zaujme díky svému výkonu, pevnosti, odolnosti a velké hloubce řezání. Její 780 - wattový motor z ní činí jedno z nejvýkonnějších nářadí ve své cenové třídě .
Přímočará pila GST 150 CE / GST 150 BCE Professional od firmy Bosch umožňuje řezání až do hloubky 150 mm a proto se výborně hodí pro řezání dřevěných trámů a desek silnějších tlouštěk . Je to ideální nářadí pro nejtěžší práce díky své pevné a robustní základní desce . Tato hliníková základní deska s ocelovou vložkou je vyrobena metodou tlakového lití , což značně snižuje možnost rizika, že by se mohla ohnout nebo zlomit .

Výkonné nářadí i při zatížení

Přímočará pila prokazuje svůj vysoký výkon obzvláště při úhlovém a kruhovém řezání u různých druhů materiálů jako je například dřevo , sádrokarton nebo bednící materiály . Při takovém způsobu řezání její 780 - wattový motor zajišťuje rychlý postup při práci. Konstrukce motoru je navržena tak, aby se přizpůsobila i vyšším napájecím hodnotám pracovního zatížení , což zabraňuje přehřívání motoru . Přímočará pila GST 150 CE / GST 150 BCE Professional od firmy Bosch tedy disponuje vysokou rezervou výkonu díky své schopnosti pracovat i při vyšším zatížení , což je o třetinu více , než u konkurenčních strojů v této cenové třídě.

Další výhodou této kmitací pily je nový SDS systém výměny pilového listu , který umožňuje rychlé a snadné výměny pilových listů pomocí jedné ruky . Přímočará pila také nabízí vysokou úroveň pohodlí při práci díky ergonomicky navržené rukojeti . Nova přímočará pila GST 150 CE / GST 150 BCE Professional od firmy Bosch je dostupná buď s rukojetí ve variantě " žehlička " ( GST 150 BCE ) nebo " hřib " ( GST 150 CE ) .

Pílové listy do priamočiarej píly Bosch