Bosch IXO: nyní ještě silnější

Vydáno: 27.06.2014 09:56
Bosch IXO: nyní ještě silnější
Nyní ještě silnější: Akumulátorový šroubovák IXO od firmy Bosch přináší o 30 procent více energie

BOSCH IXO: nyní ještě silnějšíNyní ještě silnější: Akumulátorový šroubovák BOSCH IXO od firmy Bosch přináší o 30 procent více energie

Malý silák určen jak pro muže, tak i pro ženy
Vyšší točivou moment a zvýšená energie šroubováku
Vždy připraven k použití díky lithium-iontové baterii s napětím 3,6 voltu

Malý, lehký, praktický, trendový: Takový je BOSCH IXO. Nyní je šroubování s novým pomocníkem ještě rychleji a je silnější: Vybavený novým motorem, novou elektronikou a baterie novými články - IXO díky tomu přináší o 30 procent více energie. Rychlost se zvýšila z původních 180 na 215 otáček za minutu. To umožňuje dotáhnout nebo odtáhnout šroub do průměru pět milimetrů.
Bosch IXO je možné zakoupit samostatně, s úhlovým nástavcem, nebo v setu, kde je úhlový a excentrický nástavec. Také existuje ve verzi s vývrtkou - IXO Vino, nebo s pepřenkou - IXO Gourmet.

Kontinuální s vysokým výkonem díky lithium-iontové baterii

Šroubovák je provozován s 3,6 voltovou lithium-iontovou baterií, která nyní nabízí kapacitu 1,5 namísto 1,3 ampér-hodiny. Takto umí BOSCH IXO zašroubovat na jedno nabití baterie až 80 šroubů. Kromě toho je IXO díky lithium-iontové technologii vždy připravený, protože nemá žádné samovybíjení a paměťový efekt. O aktuálním stavu baterie informuje indikátor stavu baterií.

Integrované pracovní světlo a pohodlná manipulace

"Power Light", LED umístěny přímo pod šroubovacím hrotem, spolehlivě osvětluje tmavá místa během práce. Soft-grip povrch zaručuje bezpečný provoz a pohodlné ovládání akumulátorového šroubováku. BOSCH IXO je ideální při skládání nábytku svépomocí, drobné opravy, skládání různých modelů. jen 300 gramů, tedy je velmi lehký a vyznačuje se kompaktní konstrukcí a dobrou ergonomií.

Verze akumulátorového šroubováku Bosch IXO