BOSCH PSR Select

Vydáno: 27.06.2014 09:53
BOSCH PSR Select
První akumulátorový šroubovák s vestavěným příslušenstvím: Bosch PSR Select má šroubovací bity stále při sobě

BOSCH PSR Select


První akumulátorový šroubovák s vestavěným příslušenstvím: Bosch PSR Select má šroubovací bity stále při sobě

• Integrovaný zásobník s dvanácti bity pro rychlou výměnu
• Maximální flexibilita pro různé šroubování
• Malý, lehký a výkonný díky lithium-iontové baterii

Pro kutily, kteří chtějí mít bity spolu se šroubovákem stále po ruce má firma Bosch řešení: BOSCH PSR Select. Akumulátorový šroubovák je vybaven integrovaným zásobníkem obsahujícím dvanáct standardních bitů. Pokud potřebujete přepnout šroubovací hrot, stačí si ho vybrat v integrovaném okně, posunout ho spínačem předem a můžete pokračovat v práci. Spínač je umístěn přímo za zásobníkem. Tento "Easy Select" systém šetří čas hledáním toho správného bitu. Rozsah hrotů je přizpůsoben vašim potřebám.

Univerzální a snadno použitelný

Bosch PSR Select je malý, přenosný a výkonný současně: Váží jen 500 gramů, je napájen 3,6 V lithium-iontovou baterií a zašroubuje na jedno nabití baterie až 90 šroubů. Je určen pro šrouby do pěti milimetrů. V zásobníku jsou bity pro všechny základní rozměry běžných šroubů.

Integrovaný lithium-iontový akumulátor zůstává dlouhou dobu nabitý a nemá paměťový efekt. Proto je PSR Select připraven k práci i po dlouhých přestávkách a dá se nabíjet kdykoliv bez zhoršení výkonnosti akumulátoru. Stav baterie je indikován pomocí LED.
Díky vestavěnému osvětlení "Power Light" můžete pracovat iv tmavých nebo slabě osvětlených místech. Povrch šroubováku "Softgrip" má dobrou přilnavost a dá se obsluhovat jednoduše jen s dvěma prsty.

Akumulátorový šroubovák Bosch PSR Select