Bruska Bosch GSS 140 A Professional

Vydáno: 09.05.2014 09:50
Bruska Bosch GSS 140 A Professional
Kompaktní vibrační bruska : GSS 140 A Professional od firmy Bosch - Upínací systém " Easy - Fit " bezpečně přidržuje brusný papír + 3 roky záruka


Bruska Bosch GSS 140 A ProfessionalKompaktní vibrační bruska : GSS 140 A Professional od firmy Bosch - Upínací systém " Easy - Fit " bezpečně přidržuje brusný papír

• Čistá práce i s brusným papírem ze svitku
• Díky jednoduché obsluze ušetříte čas
• Výborná manipulace pro práci nad hlavou
• Brusná deska z bílé gumy s vysokou pevností v tahu

Vibrační bruska GSS 140 A Professional značky Bosch je vybavena inovativním upínacím systémem " Easy - Fit " , který zajišťuje pevné uchycení brusných pásů . Přednosti : Práce s levným brusným papírem ze svitku je nyní stejně jednoduchá jako s brusnými prostředky se speciální úpravou pro upevnění .

Upínání brusného papíru systémem " Easy - Fit "

Podstatou systému " Easy - Fit " je dlouhá přítlačná lišta, která brusný papír ze svitku nejen přidržuje , ale i automaticky napíná . Takže nedochází k uvolnění nebo roztržení brusného papíru , jak se často stává u jiných brusek . Obsluha systému " Easy - Fit " je ale jednoduchá: Brusný papír stačí upnout jen na jedné straně brusné desky a na druhé straně ho zasunete pod napínací rameno . Při sevření pak přítlačná lišta brusný papír napíná . Dobré upevnění brusného prostředku zaručuje perfektní výsledek práce. Kromě papíru v roli může uživatel brusky použít i praktické brusné papíry se suchým zipem .

Perfektní manipulace , jednoduchá obsluha

Vibrační bruska Bosch GSS 140 A Professional s brusnou deskou o velikosti 113 x 105 milimetrů váží pouze 1,4 kg a má ergonomický tvar . Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce usnadňují broušení , zejména při práci nad hlavou . Na obalu motoru se nachází velký měkčený protiskluzový úchyt . Druhý úchyt pod vypínačem umožňuje pohodlnou práci i při držení v neobvyklých polohách.
Výhodou je také brusná deska s bílou gumou . Je vyrobena z materiálu, který se vyznačuje mimořádnou pevností v tahu a proto má asi dvakrát až třikrát delší životnost než obvyklá černá lehčená pryž . Vibrační bruska GSS 140 A Professional od firmy Bosch má navíc optimalizované kuličkové ložisko , které zabraňuje předčasnému opotřebení , způsobenému agresivním brusným prachem .

Vibrační bruska je vybavena 180 wattovým motorem. Počet zdvihů při volnoběhu je 12 000 zdvihů za minutu ; excentricita je 1,6 milimetrů . Bruska GSS 140 A je pro čistou práci vybavená mikrofiltrem Bosch. Tento systém je schopen odfiltrovat ze vzduchu mikročástice stokrát menší než je průměr lidského vlasu . Zásobník mikrofiltru , který pojme velký objem prachu , umožňuje dlouhou práci a snadno se vyprazdňuje . Přitom odpadají náklady na prachové sáčky.
Brusku GSS 140 A dodává Bosch s děrovačkou na brusný papír ve svitku . Uživatel tak může v brusném papíře snadno vytvořit otvory pro odsávání prachu .