Čištění v domě a na zahradě bez námahy

Vydáno: 03.02.2015 10:38
Čištění v domě a na zahradě bez námahy
Nové vysokotlaké čističe Bosch - Vybalit, hotovo, do toho: Se zařízeními nové generace vysokotlakých čističů Bosch mohou uživatelé ihned po zakoupení začít s čištěním.

Nové vysokotlaké čističe Bosch

  • Tři různá zařízení pro jednoduché, důkladné čištění.
  • Rychle sestavená a připravená k použití díky zacvakávacím spojkám SDS
  • Pohodlná manipulace a prostorově úsporné skladování

Vysoce kvalitní výbava pro jednoduchou, pohodlnou manipulaci

Tři zařízení se liší průtokem a tlakem, který poskytují, ale všechny nabízejí stejné výhody: Čisticí nástavec s vysokotlakou pistolí, příslušenství a vysokotlaká hadice jsou prostorově úsporně uložené na zařízení, takže jsou vždy po ruce a na místě, když je člověk potřebuje. Sestavení je díky zacvakávacím spojkám SDS bleskurychlé – a už se do toho můžete pustit. Vypínač vysokotlakých čističů je v prohlubni těla zařízení chráněný před poškozením. Hned pod ním se nachází filtr, ke kterému je připojený externí přívod vody. Je průhledný, díky čemuž lze ihned rozpoznat a odstranit nečistoty, které mohou uvíznout v hadici. Tím je spolehlivě chráněné vysoce kvalitní kovové čerpadlo, které je v zařízení umístěné za filtrem. Pro použití čisticích prostředků je vzadu na zařízení umístěná samostatná hadička. V případě potřeby se jednoduše zavěsí do nádoby s příslušným prostředkem a okamžitě lze nanášet čisticí prostředek.

Vysokotlaký čistič AQT 33-10 je základní model pro příležitostné čištění. Je mimořádně malý a kompaktní a má čisticí nástavec s přednastaveným paprskem. Modely AQT 35-12 a AQT 37-13 jsou navíc vybavené sklopnou rukojetí a kolečky, aby je bylo možné pohodlně přemisťovat z jednoho místa použití na jiné. Jejich stříkací systém 3 v 1 umožňuje mnohostrannější použití: Stačí otočit trysku, aby se rotační paprsek pro odstraňování úporných nečistot změnil na normální paprsek nebo na paprsek s menším tlakem přizpůsobený pro použití čisticích prostředků. Nezávisle na zvoleném paprsku se vždy automaticky zastaví motor a čerpadlo, jakmile je uvolněn regulační spínač. Tak nikdy neúmyslně neuniká voda. Vysoký komfort navíc zabezpečuje otočný nástavec: Uživatel nemusí mít zápěstí zkroucené do nepřirozené polohy a může si jednoduše zvolit polohu, která je mu pohodlná. Po použití lze všechna zařízení prostorově úsporně uložit díky kompaktní konstrukci. U modelů AQT 35-12 a AQT 37-13 se sklopením rukojeti zmenší místo potřebné pro uložení o 40 procent.

Mnohostranné díky bohatému příslušenství

Bosch nabízí pro všechna tři zařízení bohatý sortiment příslušenství, mimo jiné trysku s integrovanou nádržkou na čisticí prostředky, dva různé nástavce na čištění teras, 90stupňovou trysku, aby bylo možné pohodlně dosáhnout na spodní nebo horní stranu objektu, a dále sací hubici, se kterou lze odčerpávat vodu. Díky tomu jsou zařízení mimořádně mnohostranná.

Získejte více informací o našich nových vysokotlakých čističích Bosch