DOKTOR KLADIVO

Vydáno: 15.03.2018 11:55
DOKTOR KLADIVO
Představujeme partnerský e-shop www.doktorkladivo.cz Je specialistou na ruční a elektrické nářadí a autorizovaným prodejcem značky Bosch. Moderní e-shop vám přináší nové funkce, které velmi usnadňují výběr a porovnávání zboží. Vybírejte nářadí a spotřební materiál v moderním a přehledném internetovém obchodě.

Počátkem února 2018 byl spuštěn náš partnerský e-shop www.doktorkladivo.cz. Kdo vlastně je Doktor Kladivo a jaká uživatelská vylepšení vám v rámci nového online obchodu nabídne?


Doktor Kladivo je specialistou na ruční a elektrické nářadí a autorizovaným prodejcem značky Bosch. Moderní e-shop vám přináší nové funkce, které velmi usnadňují výběr a porovnávání zboží. Po registraci u Doktora Kladiva se automaticky zařadíte do Bonusového programu a za každý dokončený nákup obdržíte body, které později proměníte za slevu na nákup z kategorií Příslušenství a Spotřební materiál.


Zjednodušení výběru

Novinkou e-shopu jsou propracované parametrické filtry, díky nimž jednoduše navolíte kritéria, podle kterých vybíráte zboží. Zobrazí se vám tak jen ty produkty, které skutečně chcete vidět.


Možnost porovnání produktů

Další vylepšením je porovnávač, který vám vedle sebe přehledně poskládá produkty, mezi nimiž se rozhodujete. Na první pohled tak uvidíte, v čem se jednotlivé výrobky liší.


Přední značky nářadí na jediném místě

U Kladiva naleznete široký sortiment elektrického a ručního nářadí i zahradní a úklidové techniky od předních výrobců na českém trhu.Seznamte se s Doktorem Kladivem a vybírejte nářadí a spotřební materiál v moderním a přehledném internetovém obchodě.