Kladiva pro kutily

Vydáno: 27.06.2014 08:28
Kladiva pro kutily
Kladiva pro kutily. Dvě neporazitelné přednosti v každé situaci: Bosch PBH 2100 RE / SRE, síla a technika!

Kladiva pro kutily. Dvě neporazitelné přednosti v každé situaci: Bosch BOSCH PBH 2100 RE / BOSCH PBH 2100 SRE, síla a technika!

Kde už končí možnosti příklepové vrtačky, zdolá kladivo Bosch i tu nejtěžší překážku. Dejme tomu, že u některých renovacích je problém s vrtáním některých otvorů. Úkolem je uložení nových potrubí topení a vody v samostatném bytě rodinného domu. Nebo už dávno potřebná modernizace staré koupelny. Ale s vrtacími kladivy Bosch se vám vydaří i ty nejnáročnější záměry s lehkostí. Protože výkonný příklepový mechanismus vám ušetří sílu vašich svalů, kterou byste museli vynaložit na přítlak. Odstraňování obkladaček, drážkování kanálů na kabely a menší bourací práce budou hračkou.

Silák s jemnocitem!Ať už vrtání s příklepem do betonu, přesné vrtání do dřeva a kovu nebo šroubování při dokončovací montáži - s vrtacím kladivem od firmy Bosch budete mít po ruce silného partnera při všech vašich záměrech. Kladiva Bosch jsou vybaveny vypínáním otáčení na vypnutí rotačního pohybu. Se sekáčem budete moci úder po úderu odstraňovat staré obkládačky a drážkovat štěrbiny pro kabely. Díky funkci Vario Lock máte navíc možnost upevnit sekáč v 36 polohách. Tato funkce umožňuje nastavení optimálního
úhlu mezi stěnou a sekáčem a zabraňuje ztrátám výkonu vinou nepohodlného držení nářadí.