Měřič vzdáleností Bosch PLR 15

Vydáno: 09.05.2014 10:41
Měřič vzdáleností Bosch PLR 15
Snadno použitelný i pro začátečníky : Digitální laserový měřič vzdáleností PLR 15 od Bosch - za pár vteřin změří vzdálenost do 15 metrů

Měřič vzdáleností Bosch PLR 15

Snadno použitelný i pro začátečníky : Digitální laserový měřič vzdáleností PLR 15 od Bosch - za pár vteřin změří vzdálenost do 15 metrů

• Snadno použitelný díky jednoznačnému použití pouze jedním tlačítkem
• Levný model ve vstupní třídě pro všechny
• Nejmenší dálkoměr na trhu , vejde se do každé kapsy kalhot

Stačí zapnout dálkoměr a jde se na to: digitální laserový dálkoměr PLR 15 od firmy Bosch je k dispozici pro všechny kutily , kteří chtějí měřit délky a vzdálenosti rychle a jednoduše. Měřič je malý a kompaktní, jeho rozměry jsou pouze 10 x 3,6 cm . Je schopen měřit vzdálenosti do 15 metrů s přesností tří milimetrů během několika sekund. Využitelnost je např. . při stahování , změření prostoru mezi oknem a pohovkou při zařizování bytu atd. . Měření s Bosch PLR 15 je podstatně rychlejší a přesnější než se svinovacím metrem . Kromě toho si ho může kutil dát jednoduše do kapsy kalhot nebo bundy a mít ho tak vždy po ruce . Hmotnost jen 80 gramů , takže jeho transport je hračkou .

Velmi jednoduché ovládání jako u Bosch Quigo

Stejně jako osvědčený křížový laser Bosch Quigo , tak i PLR 15 Bosch se velice jednoduše ovládá , je tak vhodný zejména pro začátečníky . Měření začíná posunutím vypínače , vypíná se posunutím vypínače zpět - jak jednoduché . Po zapnutí se začne automatické měření vzdálenosti , digitální měřič kontinuálně zobrazuje aktuální vzdálenost mezi začátkem paprsku až po povrch , kam se měřič nasměruje . Pokud chcete naměřit například délku stěny, prostě podržíte PLR 15 podél sousední stěny, zaměříte na protilehlou stěnu a vzdálenost se ihned zobrazí . Po ukončení měření stačí vypínač posunout zpět do výchozí pozice , čímž se laserový dálkoměr vypne. Novou funkcí je červené tlačítko , které je vidět po zapnutí měřiče . Po stlačení uvedeného tlačítka se uloží aktuální hodnota a na podsvíceném displeji je možné naměřenou hodnotu vzdálenosti pohodlně přečíst .

Laserová technologie s přesnými výsledky měření

Laserové dálkoměry nabízejí na rozdíl od ultrazvukových dálkoměrů , které se často nabízejí ve třídě pro kutily , dvě hlavní výhody : jsou přesnější a spolehlivější. Důvodem jsou odlišné způsoby, jak tyto technologie fungují :
Při měřičích s ultrazvukovou technologií přichází k vysílání zvukových vln . Vlny se rozptylují do šířky , narážejí do různých předmětů , mohou se odrážet a zobrazovat tak výsledky s nepřesným měřením .
Při laserové technologii se laserový paprsek vysílá přímo na povrch cíle , kde se měření soustřeďuje . Měřič tak pracuje s naprostou přesností a přináší spolehlivé a přesné výsledky .

Digitální laserový měřič vzdáleností Bosch PLR 15 - cena + technické parametry