Multibruska PSM Primo od firmy Bosch

Vydáno: 05.10.2014 08:15
Multibruska PSM Primo od firmy Bosch
Šikovný pomocník pro kreativní nápady

Ten, kdo si doposud netroufal na práci s multibruskou, získá s PSM Primo šikovného pomocníka, se kterým může i bez zvláštních předcházejících znalostí dosáhnout při broušení rychle a jednoduše dobrých výsledků.

Multibruska PSM Primo od firmy Bosch

• Nářadí s jednoduchým ovládáním pro každého

• Nejmenší a nejlehčí multibruska na trhu

• Při broušení se pohodlně dostane do všech rohů a na každou hranu

Malá, lehká, šikovná a štíhlá ‒ to je PSM Primo od firmy Bosch. Nejmenší multibruska v sortimentu pro kutily spojuje tři vlastnosti, díky kterým výrobky jako akumulátorový šroubovák IXO a lepicí pistole Glue Pen již udávají trend: dobrý poměr výkonu a hmotnosti v kombinaci s moderním designem a štíhlým, kompaktním tvarem. PSM Primo je nejmenší a nejlehčí multibruska na trhu: Měří přesně 18 centimetrů a váží pouze 600 gramů při výkonu 50 W a díky pogumování a postranním prohlubním pro uchopení ji lze pohodlně uchopit do ruky a vést. Ten, kdo si doposud netroufal na práci s multibruskou nebo brousil menší předměty a objekty ručně, získá s PSM Primo šikovného pomocníka, se kterým může i bez zvláštních předcházejících znalostí dosáhnout při broušení rychle a jednoduše dobrých výsledků.

Šikovný pomocník pro kreativní nápady

Konečně vylepšit přenosný stoleček z blešího trhu, zrekonstruovat židle od babičky do společného bytu, z bedýnky na víno vyrobit konferenční stolek, dodat rámu obrazu starožitný ráz ‒ PSM Primo zvládne s lehkostí broušení, které je zapotřebí pro tyto i mnohé další úkoly. Brusná deska ve tvaru žehličky má na rozdíl od běžných multibrusek mimořádně dlouhou a plochou špičku. To zjednodušuje broušení rohů a hran menších objektů, pro které je bruska PSM Primo určená. Brusný papír díky mikrojemnému suchému zipu dobře drží na brusné desce, zároveň ho ale lze také pohodlně snímat a znovu upevňovat. Každý brusný papír má dvě náhradní špičky. Protože špička se při broušení opotřebuje jako první, lze je v případě potřeby postupně nasazovat, aniž by se musel měnit celý brusný papír. Bezprašnou práci zabezpečuje mikrofiltrační box, který je součástí dodávky. Alternativně lze odsávací hrdlo také připojit k externímu odsávání prachu. Pokud má nářadí odpovídající výbavu, stačí jenom ukazováčkem stisknout dolů červené tlačítko ‒ a už lze začít brousit.

PSM Primo se ideálně hodí na malé a střední povrchy. Díky jednoduchému ovládání a vynikající ergonomii zvládnete nyní menší broušení v nejkratším čase.

Broušení povrchů se s multibruskou PSM Primo stane hračkou – ať už chcete zbrousit laky nebo lazury nebo vyrovnat malé nerovnosti. Také těžko přístupná místa je možné s PSM Primo snadno obrousit. Se svou dlouhou a úzkou brusnou deskou ve tvaru žehličky se multibruska dostane do každého rohu.

Technické údaje
Jmenovitý příkon 50 W
Počet brusných kmitů 12 000 ot/min
Počet kruhových brusných kmitů 24 000 ot/min
Brusná plocha 93 cm²
Průměr rezonančního obvodu 1,4 mm
Hmotnost 0,6 kg
Informace o hlučnosti / vibracích
Emisní hodnota vibrací ah 6,5 m/s²
Odchylka K 1,5 m/s²
Hladina akustického tlaku 70 dB(A)
Odchylka K 3 dB
Hladina akustického tlaku 80 dB(A)
Odchylka K 3 dB
Design se spoustou vymožeností.
 • Ergonomie:
  Kompaktní a ergonomický design
 • Jednoduché ovládání:
  Intuitivní design pro lehké a snadno ovladatelné vedení
 • Brusná deska ve tvaru žehličky:
  Snadné broušení rohů a malých až středních povrchů
 • Čistá práce:
  Méně prachu díky integrovanému mikrofiltračnímu systému
 • Softgrip:
  Pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci
 • Dlouhá a úzká špička:
  Snadné broušení i špatně přístupných míst