Multibrusky BOSCH pro domácí použití.

Vydáno: 25.02.2016 09:48
Multibrusky BOSCH pro domácí použití.
Nyní ještě výkonnější a flexibilnější

Multibrusky Bosch pro domácnost

Nyní ještě výkonnější a flexibilnější:
Kabelové multibrusky od Bosch - Univerzální použití pro různé aplikace

• Dva nové modely pro kutily: BOSCH PSM 100 A a BOSCH PSM 200 AES
• Kompaktní, výkonné nářadí s ověřenými a novými funkcemi
• PSM 200 AES: Poprvé s přídavnou brusnou deskou a předvolbou otáček

Firma Bosch rozšiřuje svou úspěšnou sérii multibrúsok o dvě nové kabelové nářadí: BOSCH PSM 100 A a BOSCH PSM 200 AES. Bruska PSM 100 A je solidní základní nářadí a je určena pro příležitostné broušení. Je obzvláště příruční, nabízí výkon 100 Watt. Pracuje na stejném principu jako silnější bruska PSM 200 AES s dvoudílnou brusnou deskou. Zadní část brusné desky je pevná, přední část je flexibilně otočná, což prodlužuje životnost brusných listů i brusné desky hlavně po broušení v rozích.

Nabízí ještě vyšší flexibilitu: Multifunkční bruska Bosch PSM 200 AES

BOSCH PSM 200 AESnabízí ještě větší flexibilitu: Je dodávána s přídavnou obdélníkovou brusnou deskou s rozměrem 18 x 9 cm. S téměř o 60 procent větší brusnou plochou je možné povrch upravovat rychleji a efektivněji, než u předchozí brusné desky. V podstatě plní i funkci standardní vibrační brusky. Má novou dvojitou rukojeť. Zatímco jednou rukou se drží bruska na hlavě nářadí, druhou rukou se na zadní rukojeti bruska snadno ovládá. Podle druhu nebo povahy materiálu je možné regulovat rychlost kmitů otočným kolečkem. V případě potřeby je možné nasadit lamelový nástavec na broušení pro úzká místa, např. jako jsou rohy dveřních a okenních rámů, nebo skříňové lamely. Bruska BOSCH PSM 200 AES je tak určena na malé, ale i větší povrchy.

Obě multibrusky jsou kompaktní, ergonomicky navrženy s hmotností pouze 0,9 a 1,4 kg, optimalizované na poměr výkonu k hmotnosti. Brusný papír se vyměňuje snadno pomocí suchým zipem. Mikrofiltrační systém zajišťuje bezprašnou práci, kutil může také použít externí odsávání průmyslovým vysavačem.