Multifunkční odstraňovač nátěrů SKIL

Vydáno: 18.11.2014 13:36
Multifunkční odstraňovač nátěrů SKIL
Jeden univerzální nástroj na odstraňování nátěrů, čištění a leštění všech typů povrchů a předmětů. Odstraňuje nátěry a současně opracovává povrch, aby byl připraven k natírání. Ergonomické provedení s měkkým povrchem rukojetí a snadným ovládáním oběma rukama.

Multifunkční odstraňovač nátěrů Skil Tornado (model 8100) umožňuje snadno zvládat náročné odstraňování nátěrů a rzi. Tento praktický nástroj nabízí nejrychlejší a nejjednodušší způsob odstraňování nátěrů a rzi ze všech typů povrchů a předmětů. Je také ideální k jemnému obrušování dřevěných povrchů před natíráním a k čištění a leštění takových předmětů jako kola automobilů. Nástroj Tornado lze používat dokonce k čištění cihlových a kamenných povrchů a dřevěných i kovových plotů, aby vypadaly jako nové.

Dostupnější než samostatné, specializované nástroje

Díky svým multifunkčním vlastnostem představuje nástroj Tornado mnohem dostupnější řešení pro všechny možné úkony zahrnující odstraňování nátěrů, broušení a leštění, než specializované nástroje. A často se stává, že takové nástroje použijete pouze příležitostně, což znamená zbytečné výdaje ve srovnání s univerzálním nástrojem Tornado za atraktivní cenu.

Snadná manipulace díky ergonomickému provedení ovladatelnému oběma rukama

Velkou výhodou nástroje Tornado je snadná manipulace, zejména ve srovnání s alternativními nástroji jako brusky, úhlové brusky a opalovací pistole. Ergonomické provedení ovladatelné oběma rukama je vybaveno rukojetěmi s měkkým povrchem, ruční páskou pro bezpečné ovládání a další, pohodlnou rukojetí po straně.

Vlastnosti
  • Skil 'Tornado': nejrychlejší způsob odstraňování nátěrů a rzi
  • Odstraňování nátěrů a rzi, broušení a leštění zkombinováno v jednom nářadí
  • Výkonný motor pro rychlý a hladký úběr materiálu
  • Hodí se na mnoho různých materiálů, jako dřevo, kov, kámen a beton
  • Aretace vřetena umožňující snadnou výměnu kotouče
  • Otvor v krytu kotouče umožňuje pohodlnou práci na špatně přístupných místech
  • Ergonomický design a měkké pryžové tlumicí vložky Softgrip pro optimální komfort a ovládání
  • Přípojka vysavače pro čistější pracovní prostředí