Nástavce na Bosch IXO

Vydáno: 10.02.2015 10:22
Nástavce na Bosch IXO
Vyberte si svůj oblíbený nástavec: Kolekce IXO od Bosch - různé nástavce pro různé aplikace

Nástavce pro Bosch IXO

Vyberte si svůj oblíbený nástavec: Kolekce IXO od Bosch - různé nástavce pro různé aplikace

Různé kombinace: Všechny nástavce dostupné i samostatně
Novinkou v kolekci je nůž pro snadné řezy
Šroubovák IXO se stává univerzálním nástrojem

Bosch rozšířil nabídku nástavců pro šroubovák IXO. V nabídce je vývrtka na víno, rozdúchavač dřevěného uhlí při grilování, pepřenka, univerzální řezací nástavec pro měkčí materiály, nástavec pro nepřístupná místa, úhlový a momentový nástavec. Funkčně zůstává akumulátorový šroubovák Bosch IXO nezměněn, v balení jsou dodávány šroubovací hroty. Kutil tak nachází v tomto nářadí nejen pomocníka pro práci, ale i zábavu.

Novinka - nástavec na řezání

Novinkou v kolekci je nástavec na řezání, vhodný pro řezání různých materiálů jako jsou dekorační látky, kartony, koberce, měkký gumolín. Zvládne řezy do 6 mm, stříhání je jednoduché a rychlé. Čepel nože je samoostřicí, odpadá pracné broušení nástroje. Nástavec se vyměňuje ve třech jednoduchých krocích: stačí sejmout přední ochranný gumový klobouček, kliknutím připojit nástavec a stisknout červené tlačítko.

Akumulátorový šroubovák Bosch IXO je kompaktní, dobře "padne" do ruky. Váží pouze 480 gramů, vejde se do každé zásuvky. Energii pro šroubovák zajišťuje vestavěný lithium-iontový akumulátor.