Nová aplikace Bosch Pocket Assistant

Vydáno: 17.01.2017 12:49
Nová aplikace Bosch Pocket Assistant

Správné nářadí a příslušenství na dosah ruky

Informace o tisících položek nářadí a příslušenství na jedno kliknutí.

Zjistěte vše o výhodách výrobků Bosch, technických podrobnostech, videích s návody, příslušenství pro každé nářadí a způsobech nákupu.

App Store Icon Google play Icon

Stahujte zdarma

Identifikace na jedno kliknutí
Rychlá identifikace výrobků Bosch na jedno kliknutí
Okamžité informace
Sledujte technické podrobnosti, výhody výrobků, videa s návody a informace o místech nákupu na jedno kliknutí
Doporučení pro příslušenství a nářadí
Vyhledejte odpovídající výrobky pro vaše nářadí nebo příslušenství
Rychlá registrace nářadí
Automatická registrace nářadí pro službu opravy a vyzvednutí
Bosch Pocket Assistant podporuje skenování baleného i nebaleného elektrického nářadí Bosch a baleného příslušenství elektrického nářadí Bosch. Můžete rovněž skenovat nářadí a příslušenství uvedené v našich tištěných katalozích Bosch.
Aplikace Bosch Pocket Assistant je jedinečná, protože používá úplný soubor algoritmů pro analýzu a získávání obrázků s vysokým rozlišením. To znamená, že místo skenování čárového kódu mohou uživatelé jednoduše vyfotografovat výrobek pomocí fotoaparátu chytrého telefonu. Existuje řada aplikací vyvinutých dodavateli nářadí, ale ty používají technologii identifikace čárového kódu. Bosch Pocket Assistant je jedinečná aplikace, protože pro identifikaci výrobku nepotřebuje čárový kód.
Ano, Bosch Pocket Assistant potřebuje internetové připojení pro přístup do databáze více než 20 000 položek elektrického nářadí, příslušenství a měřicího nářadí Bosch. Aplikace Bosch Pocket Assistant je však optimalizována pro minimální množství dat, takže ji můžete používat s pomalým internetovým připojením bez nutnosti využívání velkých objemů dat. Pro prohlížení videí doporučujeme používat připojení Wi-Fi.
Bosch Pocket Assistant dokáže identifikovat nářadí pouze na základě vzorů. Proto se snažte skenovat přímý čelní pohled a vyhněte se světelnému rušení. Výkonnost skenování se zvýší, když fotoaparát zaměříte na název nářadí nebo objednací číslo (10 číslic).
Professional GSR 18 V-EC Image
ordering number image
Vždy si vážíme vaší zpětné vazby a vítáme jakékoli vaše připomínky. Na náš projektový tým se obraťte e-mailem. bpa@bosch.com
Otevřete aplikaci Bosch Toolbox a vyberte příslušnou kartu (např. službu opravy a vyzvednutí).Zde se objeví skenovací tlačítko, které otevře aplikaci Bosch Pocket Assistant. Potom můžete skenovat výrobek pomocí fotoaparátu telefonu.
Funkce „oblíbené“ je komfortní způsob zobrazení dříve skenovaných položek nářadí a příslušenství. Lze ji používat pro rychlé vyhledání informací o konkrétním nářadí, které již používáte. Můžete také vytvořit nákupní seznam nebo seznam požadovaných položek pro budoucí nákup.

Pro přidání výrobku do oblíbených položek klepněte na hvězdičku na stránce již naskenovaného výrobku. Nebo otevřete kartu „Historie“ a přidejte výrobek odsud klepnutím na hvězdičku.