Nová generace Bosch Isio

Vydáno: 09.05.2014 10:15
Nová generace Bosch Isio
Menší , všestrannější a jednodušší uchopitelné : Nová generace Isio od Bosch - nová edice úspěšných akumulátorových nůžek na trávu a keře

Nová generace Bosch Isio

Menší , všestrannější a jednodušší uchopitelné : Nová generace Isio od Bosch - nová edice úspěšných akumulátorových nůžek na trávu a keře

• Nyní se systémem Multi - Click pro rychlou , snadnou výměnu nožů
• O 15% menší a značně kompaktnější ve srovnání s předchůdcem
• Poprvé s nástavcem na ve vodě rozpustné pesticidy

Bosch přichází s novou generací úspěšných nůžek na keře a trávu Isio . Nová speciální funkce Multi -Click , která nabízí záměnu nožů na stříhání trávy a keřů rychle a jednoduše : současným stisknutím dvou červených tlačítek na pravé a levé straně nářadí se uvolní nejen čepel , ale i celá základní deska . Tyto spolu tvoří vyměnitelné příslušenství, které významně zvyšuje flexibilitu nářadí a dělá jeho ovládání ještě jednodušším . Pak jak je již nepotřebný nástavec odňat , další se připevní pouhým kliknutím .

Přídavné funkce pro ještě větší škálu aplikací

Isio bylo také navrženo menší a všestrannější : nyní má o 15 % menší objem než předchozí model, a proto je ještě kompaktnější s komfortnějším držením. Zařazení rozprašovače, který je použitelný na nenáročnou aplikaci pesticidů a hnojiv rozpustných ve vodě v běžných domácích koncentracích do rostlin , je zjednodušeně ovládané jediným tlačítkem . V závislosti na nastavení dávkuje otvor sprej přes trysku , přičemž vytváří jemnou mlhu . Průhledná nádržka má objem jeden litr. Na jedno nabití sprejuje Isio do 40 minut, což odpovídá přibližně osmým plným nádobám . Bosch Isio sedí také vždy pohodlně v ruce díky vyváženému těžišti.

Samozřejmě, už ověřené funkce zůstaly zachovány, jako např. . Anti - Blocking systém, který umožňuje spolehlivý a silný řez ještě silnějších větví a hustších trsů trávy, nebo čtyřstupňový indikátor stavu nabití se zobrazením dostupné energie ve čtyřech fázích ( 100 až 35 procent , 35 až 15 procent, 15 až 5 procent 5 až nula procent ) prostřednictvím dvou barev a nepřetržitého nebo blikajícího světla. Kvůli ověřené lithium - iontové technologii zůstává Isio na pozici lehkého nářadí mezi zahradní technikou hmotnost přibližně 500 gramů včetně nože na trávu nebo 550 gramů včetně nože na keře .

Vylepšené teleskopické držadlo

Stejně jako Isio byla teleskopická násada také vylepšená : kromě stříhání trávy může být využita i při stříhání keřů. Vysoký komfort během práce obzvláště podporuje otočná hlava : lze ji otočit o 90 ° do pravé nebo levé strany. To umožňuje přiměřeně stříhat keře na stranách , aniž by uživatel musel přehnaně vykrucovat zápěstí . Hlavu rukojeti lze nastavit ve třech stupních , což vytváří podmínky pro snadnější práci nad hlavou . Teleskopická násada Bosch umožňuje variabilní a plynulé přizpůsobení o maximálně 25 centimetrů .

Základní specifikace Bosch Isio

Napětí akumulátoru : 3,6 V
Kapacita akumulátoru : 2,6 Ah
Šířka nože na trávu : 80 mm
Délka nože na keře : 120 mm

Akumulátorové nůžky Bosch Isio jsou dostupné v různých verzích :


Akumulátorové nůžky na keře a trávu Bosch Isio a rozprašovač
Akumulátorové nůžky na keře a trávu Bosch Isio
Akumulátorové nůžky na trávu Bosch Isio a násada
Akumulátorové nůžky na trávu Bosch Isio
Akumulátorové nůžky na keře Bosch Isio