Novinka : Kompaktní příklepový šroubovák Bosch GSB 10,8 - 2 - LI

Vydáno: 13.05.2014 12:29
Novinka : Kompaktní příklepový šroubovák Bosch GSB 10,8 - 2 - LI
Kompaktní pohonná jednotka s funkcí příklepu : Bosch GSB 10,8 - 2 - LI Professional je nejkratší akumulátorový příklepový šroubovák ve třídě 10,8 V

Bosch GSB 10,8 - 2 - LI


Kompaktní pohonná jednotka s funkcí příklepu : Bosch GSB 10,8-2-LI Professional je nejkratší akumulátorový příklepový šroubovák ve třídě 10,8 Voltů .

• Pouze 189 mm dlouhý, s maximálním točivým momentem 30 Nm
• Dvourychlostní planetová převodovka pro výkonné aplikace s nebo bez příklepu
• Auto - Lock sklíčidlo pro rychlou výměnu bitů a vrtáků

Základem šroubováku Bosch GSB 10,8-2-LI Professional od firmy Bosch je vysoký výkon při nejkratším provedení ve své třídě . Akumulátorový příklepový šroubovák je jen 189 mm dlouhý a váží pouze jeden kilogram a dělá práci nad hlavou nebo v omezených prostorech lehkou . Zařízení je určeno pro malé a střední šroubování , vrtání a příklepové vrtání . To se děje prostřednictvím dvourychlostní planetové převodovky jedinečné síly.

Jeden přístroj pro všechny práce


Maximální točivý moment je 30 Nm , maximální průměr vrtání do dřeva v 19 mm , do oceli 10 milimetrů a maximální průměr šroubu je 7 milimetrů . S pomocí příklepu zvládne otvory o průměru až 10 mm při vrtání do zdiva . Samozřejmostí je i sklíčidlo s funkcí Auto - Lock pro snadnou a rychlou výměnu nástrojů . Tento kompaktní šroubovák, který je vhodný pro všechny profese , je vhodný pro vrtání a šroubování do různých materiálů . Např . elektrikář zvládne práce s jediným zařízením, jako je instalace nástěnného osvětlení , zásuvky a vypínače. Ale i kuchyně a skříně jsou pomocí Bosch GSB 10,8-2-LI Professional vytvořeny rychle. Obsahuje brzdu s okamžitým zastavením , což je vhodné např. . při sériovém šroubování . To umožňuje okamžité zastavení , když je dokončen proces šroubování. Stejně tak je výhodou vestavěné LED osvětlení, které je užitečné zejména při práci v tmavých místech.

Zařízení je provozováno s dobíjecí a odnímatelnou lithium - iontovou baterií 10,8 V třídy. Indikátor stavu nabití vám ukáže kolik energie je stále k dispozici . Akumulátor je pomocí rychlonabíječky plně nabitý již po 30 minutách a za poloviční čas , tj. do 15 minut je nabitý již na 70 procent .

Bosch Premium lithium - iontové akumulátory s " Electronic Cell Protection "


Akumulátor má dlouhou životnost díky Bosch Premium Electronic Cell Protection ( ECP ) . Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a úplným vybitím . Paměťový efekt je eliminován a akumulátory jsou připraveny a to i po měsících nečinnosti.