Odsávací kryty Bosch

Vydáno: 01.04.2016 07:51
Odsávací kryty Bosch
Bezprašné řezání a drážkování: Odsávací kryty Bosch pro profesionální úhlové brusky - Nový systém odsávání prachu

Bezprašné řezání a drážkování:
Odsávací kryty Bosch pro profesionální úhlové brusky - Nový systém odsávání prachu

• Efektivní odsávání prachu pro ochranu zdraví a nářadí
• Snadná instalace a manipulace
• Kompatibilní s vysavači "Click & Clean-Systems" od Bosch

Bosch rozšiřuje svůj systém odsávání prachu pro profesionály nyní o kryty pro úhlové brusky. Tímto Bosch nabízí řemeslníkům vedle komplexního programu odsávání prachu při vrtání a sekání i nový program odsávání jemného prachu při řezání a broušení. Výsledkem je zvýšení ochrany zdraví při řezání a broušení betonu, dlažby, cihel, pískovce atd. Odsávací kryty jsou kompatibilní s většinou úhlových brusek Bosch. K dispozici je až pět modelů: dva s koncovkou v názvu "EA" (Easy Adjust), které se vyznačují mimořádně jednoduchou a rychlou montáží, tři modely s koncovkou v názvu "FC" (Full Cover) pro efektivnější odsávání prachu ve své uzavřené konstrukci - přesně tam, kde prach vzniká. Otravné úklid po práci se tak eliminuje. Řemeslníci v stavitelství, střešní pokrývači, elektrikáři, instalatéři, obkladači mohou pracovat rychleji, přesněji a hlavně zdravější.

Ihned připravené k použití: Odsávací kryty "Easy Adjust"

Odsávací kryty "Easy Adjust" se vyznačují rychlou a jednoduchou montáží: Bosch BOSCH GDE 125 EA-S PROFESSIONAL a Bosch BOSCH GDE 125 EA-T PROFESSIONAL . Oba kryty jsou určeny pro malé úhlové brusky s průměrem 125 mm. Kryt GDE 125 EA-S je kompatibilní s úhlovými bruskami, jejichž montáž krytu je s pomocí nářadí a model BOSCH GDE 125 EA-T PROFESSIONAL je kompatibilní s úhlovými bruskami, jejichž montáž krytu je bez pomoci nářadí. Odsávací kryty jsou obzvláště vhodné při časté změně materiálu, kdy je třeba kryt často vyměňovat. Rychlou instalací se šetří čas. K výhodám patří nízká hmotnost, nastavení hloubky řezu s číselným ukazatelem a značka udávající linii řezu pro přesné výsledky a precizní práci.

Zvláště efektivní: Odsávací kryty "Full Cover"

Do této skupiny odsávacích krytů patří Bosch BOSCH GDE 115/125 FC-T PROFESSIONAL pro úhlové brusky Bosch s průměrem 115 mm a 125 mm, Bosch BOSCH GDE 230 FC-S PROFESSIONAL a Bosch BOSCH GDE 230 FC-T PROFESSIONAL pro úhlové brusky Bosch o průměru 230 mm . Splňují nejvyšší požadavky na ochranu proti prachu. Prostřednictvím své uzavřené konstrukci jsou schopny efektivněji vysát prach. Tato vysoká účinnost byla potvrzena v nezávislých testech sdružení Berufsgenossenschaft der Bauwirtschaft (BG Bau). Také jsou rozděleny podle způsobu upínání krytu na nářadí. Mají vyvážený design, nízkou hmotnost a integrované kolečka pro snadnou manipulaci. Stejně jako předchozí modely odsávacích krytů mají i kryty "Full Cover" nastavení hloubky řezu a značku pro linii řezu pro precizní práci.

Všechny odsávací kryty jsou kompatibilní s "Click & Clean-System" - novými vysavači Bosch, výsledkem čehož je čistší nářadí, příslušenství, L-Boxx atd. Také zvyšují ochranu zdraví při práci, zvyšují komfort a rychlost provedeme práce.