Okružní pila na kov BOSCH GCD 12 JL

Vydáno: 31.07.2014 09:10
Okružní pila na kov BOSCH GCD 12 JL
Profesionální pila GCD 12 JL Professional pro suché řezání od firmy Bosch - K přesné a rychlé práci s minimálním jiskřením

Pila na kov Bosch GCD 12 JL


Profesionální nářadí na řezání kovů: Profesionální pila Bosch GCD 12 JL Professional pro suché řezání od firmy Bosch - K přesné a rychlé práci s minimálním jiskřením

• Čisté řezy díky speciálnímu pilovému kotouči na kov
• Snížení potřeby začišťování díky minimálnímu zbarvení a tvorbě otřepů
• Přesné vedení řezu díky integrovanému laseru

Profesionální kotoučová pila Bosch GCD 12 JL Professional s tzv. studeným řezem od firmy Bosch umožňuje profesionálním řemeslníkům řezat kov zvlášť přesně s minimálním jiskřením. V porovnání s běžnými řeznými kotouči je to způsobeno díky speciálně navrženému pilovému kotouči na kov "Expert for Steel" a samotnému způsobu řezání. Zbarvení a tvoření otřepů, ke kterým může dojít při používání odrezávacích brusek ve spojení s kovem, je při řezání pomocí Bosch GCD 12 JL Professional minimalizovány. Eliminuje se tak potřeba dodatečného začišťování, které je zcela běžné a časově náročné. Minimální tvorba jiskření usnadňuje práci a zajišťuje ničím nerušený pohled na čáru řezu. Přesné vedení řezu je zajištěno integrovaným laserem: ukazuje, kde bude pila řezat a umožňuje tak vést řez po vyznačené čáře řezu. To umožňuje například instalatérem a topenářům řezat trubky, kovové nebo úhlové profily přesně na míru s mimořádně čistým a přesným řezem.

Výkonný stroj pro rychlé a přesné řezy

Vysoce výkonný 2000W motor s rychlostí 1500 otáček za minutu bez zatížení dělá Bosch GCD 12 JL Professionalmimořádně výkonným nářadím. Zaručuje tak rychlý postup práce na pracovišti nebo v dílně. Přímé řezy u například 100 mm širokého a 100 mm vysokého ocelového profilu nejsou žádný problém. Piliny padají přímo do přihrádky a snadno se proto likvidují.
Pomocí Bosch GCD 12 JL Professional lze také přesně řezat i dlouhé obrobky. Umožňuje to boční prodloužení v pevném podpěrném stole, který je vyroben ze zesíleného slévání hliníku a je možné jej povytáhnout až o 18 cm. Šikmé řezy až do úhlu 45 stupňů se řežou velmi snadno: přesný úhel se nastavuje na dobře čitelné stupnici bez potřeby dalšího nářadí.

Specifikace Bosch GCD 12 JL Professional

• Jmenovitý příkon: 2000 Watt
• Rychlost bez zatížení 1.500 ot. / Min.
• Průměr pilového kotouče 305 mm
• Hmotnost 20 kg
• Řezná kapacita (max. průměr) 90 stupňov/45 stupňů:
Kulatá trubka - 115 mm/90 mm
Čtvercová trubka - 100 x 100 mm/85 x 85 mm
Obdélník - 158 x 80 mm/85 x 85 mm
L-profil - 110 x 110 mm/85 x 85 mm

Pila na řezání kovů Bosch GCD 12 JL Professional
Pilové kotouče Bosch Expert for Steel