Příklepová vrtačka Bosch GSB 16 RE

Vydáno: 15.05.2014 08:45
Příklepová vrtačka Bosch GSB 16 RE
Příklepová vrtačka GSB 16 RE Professional od Bosch : Nabízí nejvyšší rychlost vrtání ze všech jednorychlostních příklepových vrtaček je robustní a kompaktní


Příklepová vrtačka Bosch GSB 16 RE


Příklepová vrtačka GSB 16 RE Professional od Bosch : Nabízí nejvyšší rychlost vrtání ze všech jednorychlostních příklepových vrtaček - je robustní a kompaktní

• Nejvyšší rychlost vrtání ze všech jednorychlostních příklepových vrtaček ve třídě 750 Watt
• Extrémně robustní díky vrstvené konstrukci a kovovému plášti
• Moderní a bezpečná rukojeť, která zaručuje vysokou bezpečnost při práci

Příklepová vrtačka GSB 16 RE Professional od Bosch nabízí nejvyšší rychlost vrtání ze všech jednorychlostních příklepových vrtaček ve třídě 750W . Nezávislá zkušební instituce SLG Prüf - und Zertifizierungs - GmbH zjistila, že toto nářadí má průměrně o 30 % vyšší rychlost vrtání než jiné nářadí této řady . Navíc kromě vysokého výkonu vrtání GSB 16 RE Professional zaujme i svým extrémně robustním vzhledem . Je to díky její vrstvené konstrukci a kovovému plášti převodovky .

Pohodlná a jednoduchá provoz

Kompaktní příklepová vrtačka GSB 16 RE Professional , která váží pouze 2,2 kg , má mnoho výhod, které zaručují snadnou provoz a pohodlnější práci : ergonomická rukojeť s jemným uchopením , rychlostní spínač se zabudovaným nastavovacím kolečkem na nastavení optimální rychlosti vrtání , stejný výkon a rychlost při vrtání směrem dopředu a při zpětném vrtání , bezpečnostní spojka proti přetížení , rychloupínací sklíčidlo "Auto - Lock " a kulová vývodka kabelu .

Modré profesionální výkonné nářadí značky Bosch tradičně nabízejí vysokou úroveň ochrany uživatele . Dobrým příkladem je moderní pomocná rukojeť na vrtačce GSB 16 RE Professional , která je dokonalou kombinací bezpečnosti a pohodlí . Lze nastavit dvanáct různých poloh rukojeti s minimálním úsilím . Mechanismus dvojitého uzamčení zajišťuje, že rukojeť během práce nebude klouzat .

Základní specifikace BOSCH GSB 16 RE Professional

Jmenovitý příkon: 750 W
Ø vrtání do zdiva : 18 mm
Počet otáček ve volnoběhu : 0 až 2800 za minutu
Hmotnost : 2,2 kg