Profesionální brusky na beton

Vydáno: 09.06.2014 07:55
Profesionální brusky na beton
Robustní nářadí, které nabízí vysoký brusný výkon - brusky na beton GBR 15 CA Professional a GBR 15 CAG Professional od firmy Bosch.

Pro rychlý postup práce při broušení: Výkonné brusky na beton od Bosch - Flexibilní použití, robustní a lehké

• Silný a výkonný 1500 wattový motor s konstantní elektronikou
• Broušení okrajů u verze BOSCH GBR 15 CAG Professional díky posuvnému krytu
• Bezprašný provoz pomocí "Click & Clean" systému od firmy Bosch
• Prachu odolné, lehké a ergonomické nářadí pro efektivní broušení

Robustní nářadí, které nabízí vysoký brusný výkon - brusky na beton BOSCH GBR 15 CA Professional a BOSCH GBR 15 CAG Professional od firmy Bosch. Obě nářadí mají silný 1500-wattový motor, který zajišťuje díky konstantní elektronice rychlý postup práce, například při odstraňování betonových zbytků z bednění. Brusky jsou dále vhodné pro malíře, obkladače na broušení povrchů, kde jsou zbytky malty nebo lepidla. Zbytky jsou odstraněny rychle a spolehlivě, povrch je dobře zpracován a připraven na další zpracování.

Dvě verze nářadí pro různé požadavky

BOSCH GBR 15 CAG Professionalje určena pro broušení blízko okrajů. Má kryt, který lze otevřít, tak se diamantový brusný kotouč snadno dostane blíže ke stěně nebo stropu. Přilehlé oblasti jsou přesné obrobeny. Bruska BOSCH GBR 15 CAG Professional je obzvláště všestranná a zajišťuje, že řemeslníci mohou brousit rychle a důkladně i při komplikované rekonstrukci.

Bruska OSCH GBR 15 CA Professional je určena pro větší plochy. Má kovové krytí, je velmi robustní, ale jednoduchá a účinná. Proto je OSCH GBR 15 CA Professional zvláště vhodná pro aplikace, kde je vyžadováno účinné a rychlé odstranění materiálu pro vyrovnání větší betonové plochy - např.. podlahy a stěny, kde je povrch narušen a nerovný.

Ochrana a obsluha nářadí

Zvláštní výhodou brusek na beton je možnost jednoduchého připojení odsávání prachu. Obě nářadí jsou součástí "Click & Clean" systému od firmy Bosch. To znamená, že nářadí na broušení, vysavač, příslušenství k vysavači a také L-Boxx zůstávají při práci čisté. Výsledkem je rychlejší, efektivnější a přesnější provedení nezbytných úkolů. Obě brusky na beton mají čtyřstupňovou ochranu motoru, která zabraňuje proniknutí abrazivního betonu do stroje. Zabrání se tak vyzniknutým škodám, poškození nářadí.

Obě brusky váží pouze 2,6 kg, mají rukojeť s gumovým povrchem pro lepší držení. Díky tomuto vylepšení může řemeslník pracovat delší dobu s vyšším pohodlím. Bruska je ještě doplněna o kartáčový lem a velký knoflík pro aretaci vřetena, díky čemuž se diamantový hrncový kotouč vyměňuje rychle a jednoduše.