Profesionální úhlové brusky Bosch

Vydáno: 13.05.2014 12:33
Profesionální úhlové brusky Bosch
Nové malé úhlové brusky od firmy Bosch poskytují nejdelší životnost ve své třídě!

Nové úhlové brusky Bosch

Nové malé úhlové brusky od firmy Bosch poskytují nejdelší životnost ve své třídě

• Nyní ještě lépe : silnější , ergonomičtější , s delší životností
• 25 procent delší životnost uhlíků jako modely konkurence
• Definované aplikace: Pro každé použití správné zařízení

Bosch nahradil malé úhlové brusky v třídě 800 - až 1400 W novými devíti jednotkami. Mají o 100 W vyšší výkon než jejich předchůdci , a tím umí zajistit ještě rychlejší pracovní pokrok při řezech a broušení. Kromě toho nabízejí nejdelší životnost ve své třídě . To dokázal prestižní institut testování a certifikace SLG GmbH v nezávislých testech na dvou nových jednotkách . Základem byly čtyři rozsáhlé série testů. "Jsou to nejlepší úhlové brusky Bosch, jaké kdy firma Bosch měla " , je přesvědčen produktový manažer Jens Schaumann . Je to celý komplex funkcí produktu, jako je beznástrojové nastavení krytu , dlouhá životnost uhlíků optimalizovaného motoru , pevnější tvar a větší knoflík aretace vřetena na rychlejší a snadnější výměnu brusných nástrojů. " Co se tu nabízí, jsou desítky let trvající zkušenosti s vývojem zařízení pro obrábění kovů ," řekl Schaumann .
To je přínosem nejen pro řemeslníky : o 25 procent delší životnost uhlíků oproti konkurenčním modelům , uhlíky se mění méně často, což šetří čas a peníze . Uživatel si může být jistý ochranou , kterou úhlové brusky nabízejí .

Pro každou aplikaci to správné zařízení

Univerzální použití úhlových brusek u modelů Bosch GWS 9-115 Professional , GWS 9-125 Professional a GWS 11-125 Professional ve třídě 900 až 1.100 Watt- ových modelů. Jsou zaměřeny na širokou škálu aplikací pro různé účely . S vhodnými doplňky a příslušenstvím je možné s nimi řezat ocelové trubky a profily , odstraňování svarů, hran a " odjehlování " lisovaných dílů , odstraňování nátěrů a rzi ze starého zábradlí , či řezání betonu, kamene a dlažby.

Modely 1200 a 1500 W jsou určeny pro nejnáročnější aplikace , například při stavbě lodí, na stavbách nebo v ocelových konstrukcích . Jsou vybaveny s vyšším výkonem a komplexním bezpečnostním zajištěním v rámci své třídy : Vibration Control, Kick - Back- Stop , ochrana před opětovným spuštěním , ochranný kryt s ochranou proti přetočení .


Úhlové brusky jsou odstupňovány podle tří aplikačních oblastí :


• Pro zajištění konzistentního výkonu i v náročných aplikacích jsou modely Bosch GWS 12-125 CI Professional , GWS 15-125 CI Professional a GWS 15-150 CI Professional


• Pro opracovávání různých materiálů , které vyžadují nastavitelnou regulaci otáček jsou úhlové brusky Bosch GWS 12-125 CIE Professional a GWS 15-125 CIE Professional


• Pro aplikace , které vyžadují vysoký točivý moment při nízkých otáčkách , je úhlová bruska Bosch GWS 15-125 CIT Professional .


Bosch nabízí také širokou škálu příslušenství pro malé úhlové brusky . Mezi ně patří například řezné, brusné a diamantové kotouče, kartáče , diamantové vrtací korunky, ochranné kryty a vodící saně .