Ruční vysavač Bosch PAS 18 LI

Vydáno: 25.02.2016 09:59
Ruční vysavač Bosch PAS 18 LI
Rychlé čištění ve spárách: Akumulátorový vysavač PAS 18 LI od Bosch - Novinka v systému pro domácí kutily "Power4All"

Ruční vysavač Bosch PAS 18 LI

Rychlé čištění ve spárách: Akumulátorový vysavač BOSCH PAS 18 Li 1 aku, 2.5 Ah, Syneon - Novinka v systému pro domácí kutily "Power4All"

• Výkonné, všestranné nářadí s vyměnitelným 18 voltovým akumulátorem
• Díky nástavci použitelný jako standardní vysavač
• S extra dlouhou štěrbinovou hubicí pro použití na nepřístupných místech
• Snadné použití při vysávání a úklidu

Firma Bosch rozšiřuje program "Power4All" o 18 voltový ruční akumulátorový vysavač BOSCH PAS 18 Li 1 aku, 2.5 Ah, Syneon s prodlužovací trubicí. Je obzvláště všestranný na rychlé čištění v úzkých prostorách. Při použití prodlužovací trubice a vhodné hubice je možné vysavač použít i na vysávání koberců a podlah. Jeho všestrannost spočívá spočívá v rychlé přeměně z ručního vysavače na vysavač podlahy.

Nářadí na bezdrátové čištění

Vysavač BOSCH PAS 18 Li 1 aku, 2.5 Ah, Syneon nabízí kromě prodlužovací trubice i jiné doplňky pro flexibilní použití. Pro těžko dostupná místa, jako jsou např. prostory autosedadel slouží extra dlouhá štěrbinová hubice. Ergonomický design s měkkým držadlem podporuje jednoduchou práci v každé poloze. K čištění čalouněných či choulostivých povrchů, jako jsou skleněné desky, nebo dřevěné dýhy je třeba použít hubici s kartáčem. Hubici lze použít také na vyčištění filtru vysavače BOSCH PAS 18 Li 1 aku, 2.5 Ah, Syneon. Odpad je nasáván do nádoby na prach, která se snímá z nářadí velmi jednoduše - stisknutím tlačítka. Následně je nářadí opět připraveno k použití.

Bezdrátová svoboda, dlouhá životnost akumulátoru

Vysavač je vybaven 18 voltovým akumulátorem s kapacitou 2,5 Ah. Na jedno nabití tak dokáže zařízení vysávat až 20 minut, což je o polovinu déle, než mají konkurenční nářadí. Kromě toho je akumulátor nemá paměťový efekt, "netrpí" samovybíjením a díky lithium-iontové technologii je vždy připraven k použití. Může se nabíjet kdykoliv bez obavy, že se zhorší výkon.

Kombinovatelné se systémem "Power4All"

Akumulátorový ruční vysavač BOSCH PAS 18 Li 1 aku, 2.5 Ah, Syneon je součástí systému akumulátorového nářadí "Power4All", který zahrnuje akumulátorové nářadí pro kutily, tak akumulátorovou zahradní techniku. Bosch proto nabízí výkonné a flexibilní řešení pro běžné použití v domácnosti a zahradě: V současnosti je možné využít až dvanáct nářadí s tímto systémem, jako jsou např. sekačky, nebo akumulátorové šroubováky. Odpadá tak nutnost koupí více akumulátorů a nabíječek, které by se mohly tak stát zbytečnými.
V současnosti firma Bosch nabízí i tzv. verzi "Solo" - je to verze vysavače, kde není v dodávce akumulátor a nabíječka. Je určena právě pro uživatele, kteří již akumulátor a nabíječku mají.