Sekací kladivo Bosch GSH 7 VC

Vydáno: 09.05.2014 09:44
Sekací kladivo Bosch GSH 7 VC
Silné nářadí pro horizontální sekání : GSH 7 VC Professional od firmy Bosch - Sekací kladivo s optimalizovaným poměrem výkonu a hmotnosti a 3 letou zárukou


Sekací kladivo Bosch GSH 7 VCSilné nářadí pro horizontální sekání : Bosch GSH 7 VC Professional od firmy Bosch - Sekací kladivo s optimalizovaným poměrem výkonu a hmotnosti

• Výkonné kladivo SDS -max s příkonem 1500 Watt a 13 Joule energií nárazu
• Velmi dobrý poměr výkonu k hmotnosti pro práci bez únavy
• Nízké vibrace díky optimalizovanému příklepový mechanismus a oddělené rukojeti

Zvláště silné nářadí s nízkou hmotností a dobrým tlumením vibrací - to je Bosch GSH 7 VC Professional od firmy Bosch . Sekací kladivo SDS -max je napájeno 1500 wattovým motorem pracuje s energií příklepu 13 joulů a váží jen 8,4 kg . Optimalizovaný poměr výkonu k hmotnosti zaručuje, že Bosch GSH 7 VC Professional řemeslníkům usnadňuje únavnou práci jako je horizontální sekání nebo sekání nad hlavou. Takže je možné udělat tyto náročné úkoly, jako je například odstraňování dlaždic rychle a efektivně . Pro pohodlí má také nářadí utlumené vibrace : Díky optimalizované technice příklepu a oddělené hlavní a boční rukojeti dosahuje sekací kladivo nízké vibrace až 9,5 m / s ² . Přípustná provozní doba je více než dvě hodiny denně . To v kombinaci s nezávislým testováním od renomovaného institutu SLG GmbH , vysokou mírou odstraňování až 240 kg betonu za hodinu a konstantní elektronikou GSH 7 VC Professional přináší konzistentní výkon i při zatížení , pro rychlý postup práce .

Dlouhá životnost díky robustní konstrukci

Sekací kladivo Bosch GSH 7 VC Professional má dlouhou životnost díky konstrukci z robustních kovových součástek. Integrovaný servisní displej informuje uživatele , kdy je třeba vyměnit uhlíky .
Další výhodou je nastavování energie příklepu pro optimální přizpůsobení podle povahy materiálu. Praktické je také 16 - násobné nastavování té správné polohy sekáče pro přizpůsobení pracovní situace. Příkladem je např. . sekání obkladaček na zdi, kdy sekáč musí být ve vertikální poloze . Pokud uživatel potřebuje sekat delší dobu , jednoduše aktivuje tlačítko zámku.

Firma Bosch má v nabídce i vhodné příslušenství na sekání . Velmi dobrá volba pro Bosch GSH 7 VC Professional jsou SDS -max sekáče " RTec Sharp " a špic " RTec Speed ​​" , který je specifický tím , že je schopen ve vysoké míře odstraňovat materiál po celou dobu své životnosti . Sekací kladivo je dodáváno v kufru , který nabízí dostatek prostoru i pro příslušenství .

Základní technické údaje Bosch Bosch GSH 7 VC Professional


Jmenovitý příkon: 1500 W
Energie příklepu : 13 J
Hodnota vibrací : 9,5 m / s 2
Hmotnost : 8,4 kg