Šroubovák na sádrokarton Bosch GTB 650 Professional

Sádrokarton představuje rychlou variantu, jak elegantně rozčlenit místnost či zakrýt nevzhledné trubky. Přestože lze díky němu velmi rychle vytvořit interiérové konstrukce, uživatelé často sužují obavy, jak s tímto materiálem správně pracovat a při vrtání ho nepoškodit. Pokud dodržíte správný postup a především zvolíte přizpůsobené nářadí, nemusíte se obávat nezdarů. Přestože je křehký, lehké věci bez problému unese a je škoda nevyužít plochu vzniklé stěny. Vždy myslete na to, že v podstatě vrtáte do sádry a je tomu třeba přizpůsobit stroje i použité příslušenství.

 

Fotografie: GTB 650 Professional

Chystáte se na příčku ze sádrokartonu? Novinkou jara 2021 je specializovaný šroubovák navržený přímo na montáž sádrokartonu GTB 650 Professional Bosch. Jde o efektivní, praktický a cenově dostupný stroj navržený pro nepřetržitou komfortní práci bez ručního ovládání spínače. Spolehlivý výkon zaručuje 650W motor s 5000 otáčkami za minutu a krouticím momentem 12 Nm. Díky pohonu v jedné řadě je tělo šroubováku opravdu štíhlé a pohodlné pro úchop, v základním balení obdržíte i sponu na opasek se středovou drážkou.

Špatně zašroubovaný šroub? Nezoufejte, jednoduše provedete odšroubování pomocí nového reverzního hloubkoměru. Modrý šroubovák GTB 650 Professional je vhodný pro použití se šrouby do sádrokartonu do 4 mm ve dvou vrstvách sádrokartonu a samovrtnými šrouby do 6 mm, produktivita se zvyšuje nejméně o 50 %. Stroj má reverzibilní hloubku, která umožňuje odvíjení bez demontáže manometru pro pohodlí a bezpečnost. Šroubovák obdržíte v praktickém pouzdru na přenášení a skladování.

 

Všechny novinky

Související produkty