Stavební rádio GML 10,8 V-LI

Vydáno: 27.06.2014 08:37
Stavební rádio GML 10,8 V-LI
Stavební rádio v systému L-Boxx: GML 10,8 V-LI Professional od firmy Bosch je malé, kompaktní a poskytuje dobrý zvuk

Stavební rádio BOSCH GML 10,8 V-LI PROFESSIONALStavební rádio v systému L-Boxx: BOSCH GML 10,8 V-LI PROFESSIONAL od firmy Bosch je malé, kompaktní a poskytuje dobrý zvuk

• Rozsah na středních vlnách a VKV (AM a FM)
• Přesně pasuje do jedné poloviny L-BOXX 102
• Připojení pomocí externích hudebních přehrávačů přes Aux-in

Malé a kompaktní stavební rádio BOSCH GML 10,8 V-LI PROFESSIONAL od firmy Bosch nabízí dobrý zvuk na staveništi. Dva reproduktory, každý s pěti Watt-mi, 20 úrovní hlasitosti a ekvalizér s funkcí pro nastavení basů a výšek slibují optimální zvuk. Umožňuje uložit pět stanic v AM a pět stanic v pásmu FM. Řemeslníci mohou vždy okamžitě přepínat mezi oblíbenými stanicemi nebo rychle přepínat z jednoho kanálu na druhý. Kromě toho může být připojen k vnějšímu zařízení, jako je např.. MP3 přehrávač přes AUX-IN port.

Ovládací prvky na přední straně rádia jsou řešeny jednoduše a jsou prachotěsné. Na digitálním displeji se zobrazuje kromě času a frekvence navíc i stav nabití baterie.

Stavební rádio vejde do jedné poloviny L-BOXX 102

Mobilní stavební rádio BOSCH GML 10,8 V-LI PROFESSIONAL je určeno pro přepravu v L-BOXX: Pasuje přesně do jednje poloviny L-BOXX 102. Do druhé polovině může řemeslník umístit další 10,8 voltové zařízení jako je např.. akumulátorový vrtací šroubovák Bosch BOSCH GSR 10,8-2-LI PROFESSIONAL. Rádio může být provozovány buď s 10,8 voltovou baterií nebo prostřednictvím dodávaného adaptéru do elektrické sítě (230/110 Volt). Adaptér je vždy v případě potřeby po ruce. Na střední hlasitosti as úplné nabitými bateriemi se dá bezdrátově poslouchat rádio nebo hudba přibližně jeden pracovní den.

Robustní kryt jako i rukojeť ochraňují displej a ovládací prvky před poškozením při pádu. Takže to zůstává plně funkční při pádu z jednoho metru.

Stavební rádia