Stříkací systémy Bosch

Vydáno: 25.02.2016 09:50
Stříkací systémy Bosch
Svobodná volba při nanášení barvy: Stříkací systémy Bosch PFS 3000-2 a 5000 E - Jedno nářadí na všechny typy barev

Stříkací systémy Bosch


Svobodná volba při nanášení barvy: Stříkací systémy Bosch BOSCH PFS 3000 - 2 a BOSCH PFS 5000 - Jedno nářadí na všechny typy barev

• Všestranné: se stejnou pistolí stříkání stěnových barev, laků a lazur
• Jednoduché: srozumitelné symboly a barevné značení usnadňují práci
• Komfortní: systém SDS pro rychlé doplnění barvy a čištění

Bosch nabízí s barvícími systémy BOSCH PFS 3000 - 2 a BOSCH PFS 5000 nářadí, pomocí kterého může kutil díky technologii "AllPaint" aplikovat různé druhy nátěru pouze jednou pistolí - na rozdíl od předchozích systémů na stříkání. Nářadí také usnadňuje rychlé a rovnoměrné nanášení barvy - i na strukturovaných površích, jako jsou zděné nebo zahradní ploty. To může ušetřit čas ve srovnání s nanášením barvy pomocí štětce, či válečku. To vše je podpořeno jednoduchým čištěním bez větší ztráty barvy.

Snadná manipulace

Vodou ředitelné lazury na dřevo, tenkovrstvé laky nebo silnovrstvé barvy na stěny - díky srozumitelným symbolem na stříkacích systémech BOSCH PFS 3000 - 2 a BOSCH PFS 5000 ví kutil nářadí připravit jen v několika jednoduchých krocích. Stačí zvolit jen správnou trysku a příslušný režim barvy. Díky výkonným motorem není nutné barvy před nástřikem ředit. Pracná příprava se tak může výrazně zkrátit. Obě nářadí mají nádobky na barvu o objemu do 1000 ml se systémem SDS, který zajišťuje rychlé doplnění barvy a také rychlé čištění nádob. Tvar zásobníku je navržen tak, že je zaručen plynulý přívod barvy v každé pracovní pozici jako při práci nad hlavou, tak i při práci v blízkosti země. Pokud je aktuální projekt dokončen, stačí systém propláchnout, v případě potřeby nahradit trysku, přepnout režim barev - systém je připraven na nový projekt. Barvicí systémy Bosch dosahují dobrých výsledků na větších i menších plochách, též v rozích místnosti. K dispozici jsou tři stříkací režie: horizontální, vertikální a bodový.

Všestranný a mobilní: Systém na rozprašování barvy Bosch PFS 3000-2

BOSCH PFS 3000 - 2 nabízí řemeslníkům 650 Watt motor s 2-stupňovým nastavováním pro barvu na dřevo nebo na stěnu. Typické aplikace pro toto nářadí jsou stříkání rovných i strukturovaných stěn, lakování většího nábytku, plotů. Mobilitu poskytuje popruh na rameno a zvláště pružná hadice s délkou dva metry.

Pro velké projekty: Systém na rozprašování barvy Bosch PFS 5000 E

BOSCH PFS 5000 s motorem 1200 Watt nanáší barvy i bez ředění. Poslouží při restaurování nábytku, předělávky bytů a rodinných domů včetně vnějších prací. Také je vhodný na lakování dřevěných podlah, dřevěného obložení na pero-drážku např. v garáži. Má integrované kolečka a čtyři metry dlouhou hadici na ještě větší flexibilitu. Pro zapnutí a vypnutí nářadí slouží nožní spínač, obsahuje systém uskladnění hadice a trysky.