Vysokotlaké čističe Bosch AQT - AQUATAK

Vydáno: 12.05.2014 08:27
Vysokotlaké čističe Bosch AQT - AQUATAK
Silný výkon, snadné použití : Nové vysokotlaké čističe od Bosch - snadné čištění kolem domu a zahrady


Vysokotlaké čističe Bosch AQT


Silný výkon, snadné použití : Nové vysokotlaké čističe od Bosch - snadné čištění kolem domu a zahrady

• Tři různé zařízení pro snadné a důkladné čištění
• Rychle složené a připravené k použití díky systému SDS -click
• Snadná manipulace a kompaktní skladování
• Široká škála různorodého příslušenství

Vybalit , připravit, jdeme : S nářadím nové generace vysokotlakých čističů Bosch mohou uživatelé hned začít s čištěním . Všechny tři modely Bosch AQT 33-10 , Bosch AQT 35-12 a Bosch AQT 37-13 jsou dodávány smontované a připravené k použití .

Vysoká kvalita zpracování zařízení pro snadnou a pohodlnou manipulaci

Vysokotlaké čističe Bosch AQT se liší v průtoku a tlaku , ale všechny nabízejí stejné výhody : čištění vysokotlakou tryskou přes pistoli , zařízení i příslušenství jsou prostorově extrémně úsporné a jsou vždy po ruce . Jsou složeny ve vteřině díky SDS -click systému. Vypínač je v těle zařízení zapuštěný a je tak chráněn proti poškození . Je umístěn přímo nad filtrem, ke kterému je připojen přívod vody. Filtr je transparentní a tak je možné případnou nečistotu , která uvízla uvnitř a je dobře viditelná , ihned odstranit . Kovové čerpadlo , které je umístěno přímo za filtrem, je dobře chráněno . Čisticí prostředky se připojují samostatným vstupem , je k dizpozici jen v případě potřeby.

Vysokotlaký čistič Bosch AQT 33-10 je základní model pro občasné čištění . Je malý a kompaktní a nabízí čištění přednastaveným paprskem . Modely Bosch AQT 35-12 a Bosch AQT 37-13 mají také skládací rukojeť a kolečka, aby je bylo možné přepravovat z jednoho místa na další. Jsou charakteristické tryskou 3 v 1 , která obsahuje rotační trysku na čištění odolných nečistot , trysku s normálním proudem nebo s nižším tlakem při použití čisticího prostředku . Jakmile je spoušť uvolněna na pistolové rukojeti , motor se sám vypne . Odpadá tak možnost neúmyslného stříkání vody. Také se sníží spotřeba proudu a hlučnost .

Široká škála příslušenství

Firma Bosch nabízí pro všechny čističe široké spektrum příslušenství na lepší využití zařízení . Je to již zmíněná tryska 3 v 1, 90 ° a rotorová tryska , jakož i sací tryska , která umí nasát vodu a tak může být AQT použit např. . na zalévání . Dále je to vysokotlaká tryska Bosch na mycí prostředek , mycí kartáč a různé hadice.