Zahradní nářadí Bosch 36 V

Vydáno: 17.06.2014 10:27
Zahradní nářadí Bosch 36 V
Přidání zahradního dmychadla a strunové sekačky třídy Heavy Duty: Sortiment Bosch nářadí 36 V - silná konkurence pro benzinové a elektrické stroje
• Vysoký výkon díky akumulátoru s napětím 36 V a osvědčenou lithium-iontovou technologií
• Nářadí bez kabelu pro maximální mobilitu při práci v zahradě
• Novinky od roku 2014: 36 V zahradní dmychadlo a strunová sekačka

Škála Bosch 36 voltového nářadí je vysokovýkonnou alternativou benzínového nářadí nebo elektrického nářadí. Díky lithium-iontové technologii je univerzální akumulátor 36 V kompaktní a silný. Jeho použití v tomto zahradním nářadí dodává potřebný výkon na uspokojení vysokých pracovních nároků: v současnosti akumulátorovým sekačkám Rotak LI, řetězové pile BOSCH AKE 30 LI a nůžkám na živé ploty AHS 54-20 LI. Kvůli lithium-iontové technologii je akumulátorové nářadí lehčí a tišší než benzinové nářadí, vyžaduje méně údržby a jeho použití není provázeno žádnými zplodinami. Ve srovnání se síťovým nářadím nabízí akumulátorové nářadí větší mobilitu a flexibilitu: může být použito kdekoliv, například ve větších zahradách bez elektrických přípojek a bez časově náročných problémů s přípravou prodlužovacího kabelu.

Zahradní dmychadlo BOSCH ALB 36 LI

BOSCH ALB 36 LIspolehlivě odstraní listy a úlomky ze vstupů, cestiček, přístupových cest a trávníků. Vzduchový pohon může být nastaven na dmýchání v rozmezí 180 - 265 kilometrů za hodinu podle příslušné aplikace. Jde o objem foukáním vzduchu mezi 100 a 150 metrů krychlových za hodinu. V kombinaci s nízkou hmotností pouze 2,8 kg disponuje zahradní dmychadlo velmi dobrým poměrem ceny a hmotnosti. Výdrž akumulátoru v zahradním dmychadle BOSCH ALB 36 LI je do 32 minut na jedno nabití. Zahradní nářadí padne vždy bezpečně a komfortně do ruky díky tlumení měkkou vložkou na povrchu a vyvážené hmotnosti. Po ukončení práce lze trubici jednoduše oddělit od zbytku, a tak pohodlnější skladovat.

Strunová sekačka ART 30-36 LI Heavy Duty

Bosch ART 30-36 LI Heavy Duty rychle a důkladně odstraňuje trávu a plevel, které hrozí obrůstáním zahrady. Průměr sečení je 30 cm a pracuje s 1,6 mm širokým dvojitým lankem, které se automaticky napne po prvním zapnutí spínače. Nízká únava uživatele je zaručena kombinací nízké hmotnosti jen 4 kg a druhé rukojeti, kterou si uživatel individuálně nastavuje. Toto nářadí je navíc dobře vyvážené a sedí v rukou bezpečně a pohodlně díky měkkému povrchu rukojeti. Nářadí je poháněno téměř 26 minut jedním nabitím akumulátoru. Organizace sečení je proto pozoruhodně dobrá.