Zahradní pila Skil Lynx

Vydáno: 27.03.2014 11:38
Zahradní pila Skil Lynx
Zahradní pila Skil Lynx umožňuje snadné prořezávání větví o průměru až 80 mm

Snadná práce v těžkých podmínkách

Zahradní pilu Skil Lynx, neboli Model 0788, lze díky kompaktní velikosti a nízké hmotnosti používat v různých pracovních situacích. Snadno se s ní manipuluje, a proto umožňuje například řezání nad hlavou, s nataženýma rukama, jednou rukou, v omezeném prostoru, jako např. mezi větvemi, či na žebříku.

Rychlá výměna pilového listu bez nářadí

Systém Skil „Clic“ zajišťuje snadnou a rychlou výměnu pilového listu; to znamená bez speciálního nářadí a klíčů. Stačí posunout páku „Clic“ do vyznačeného směru. List se uvolní a poté lze jednoduše nasadit nový. Lynx používá běžné 15 cm listy do pily ocasky, které jsou levně a snadno k sehnání. Součástí balení jsou dva pilové listy. Zahradní pila Skil Lynx je proto připravena k použití.

Stále k dispozici

Zahradní pila Skil Lynx nemá baterii, a proto se nemusí před použitím nabíjet – stačí ji zasunout do zásuvky a řezat tak dlouho, dokud práce není hotová. Výkonný 350W motor zajišťuje rychlé a efektivní řezání s minimální fyzickou námahou.

Uložení, které šetří prostor

Pila Lynx využívá exkluzivní konstrukce „Easy Storage“ značky Skil, a umožňuje tak snadné uložení s minimálními nároky na prostor. Součástí balení je praktická nástěnná lišta, na kterou lze pilu po použití zavěsit.