Záruka na 3 roky a Premium servis pro akumulátory


Získejte prodlouženou záruku na 3 roky u elektrického nářadí a využijte Premium servis pro akumulátory. Benefity získáte pouze při nákupu u oficiálního prodejce. Profesionální elektrické nářadí a lithium-iontové akumulátory Bosch včetně nabíječek splňují nejvyšší nároky na kvalitu. Z tohoto důvodu vám nabízíme speciální servisní balíček – a zcela zdarma!

  • 3letá záruka na elektrické nářadí Bosch. Využijte prodlouženou záruku na dobu 36 měsíců platnou pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. Zaregistrujte se během 4 týdnů po dni nákupu online a získejte certifikát prodloužené záruky. Nevztahuje se na vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky a pneumatické nářadí, příslušenství, které je součástí dodávky, akumulátory a nabíječky. Více informací o podmínkách uplatnění prodloužené záruky najdete v záručních podmínkách.

  • 2letý servis Premium pro akumulátory a nabíječky. Zaregistrujte se online do 4 týdnů od zakoupení a využijte záruku po dobu 24 měsíců. Nabídku lze využít na veškeré profesionální modré lithium-iontové akumulátory Bosch včetně nabíječek. Vyskytne-li se během doby trvání servisu Premium u zaregistrované nabíječky nebo akumulátoru závada na základě vady materiálu, výrobní vady nebo opotřebení, firma Bosch zajistí výměnu (případně za následující model). Vyměněné akumulátory a nabíječky přecházejí do vlastnictví firmy Bosch. Více informací najdete v podmínkách účasti.

Postup při registraci

Modré nářadí si můžete do 4 týdnů zdarma registrovat v systému Bosch a získat tak 3letou záruku zdarma. Jedná se o bonus spol. Bosch, který po uplynutí 4 týdnů od koupě již nelze nijak nárokovat. Období záruky, resp. poskytování servisu, začíná od data zakoupení. Další informace najdete v příslušných záručních podmínkách/podmínkách účasti.

Registraci do 3letého záručního systému BOSCH provedete zde: 

https://webapp.bosch.de/warranty/registration/login-data!display.do

Abyste mohli provést registraci, přihlaste se nejprve jako uživatel. Na své osobní registrační stránce pak můžete pro své elektrické nářadí, lithium-iontový akumulátor nebo nabíječku přihlásit 3letou záruku, resp. 2letý servis Premium pro akumulátory. Poté obdržíte záruční, resp. servisní certifikát, který si můžete vytisknout nebo uložit jako dokument ve formátu PDF. Navíc máte možnost spravovat své osobní údaje.

Záruční/servisní certifikáty platí zásadně pro konkrétní výrobek. To znamená, že každý zakoupený výrobek (elektrické nářadí, lithium-iontový akumulátor a nabíječku) musíte zaregistrovat zvlášť. V případě uplatnění nároku na záruku/servis předložte prodejci certifikát společně s originálem prodejního dokladu, nebo zařízení zašlete rovnou k nám. Údaje na obou dokladech (prodejní doklad a certifikát) musí souhlasit. Samozřejmě můžete v době záruky/servisu zdarma využít naši službu vyzvednutí zboží. Kompletní nabídku servisu si můžete prohlédnout zde

 

Záruční podmínky pro 3letou záruku:

Zde si můžete stáhnout naše záruční podmínky jako PDF.

Stáhnout PDF

2letý servis Premium pro akumulátory:

Zde si můžete stáhnout naše servisní podmínky jako PDF.

Stáhnout PDF